Breaking News
Home / Kadın / 2021’in Kurtarıcı Parçalarından Olan Tulumları Nerelerde ve Nasıl Kombinlemeliyiz?

2021’in Kurtarıcı Parçalarından Olan Tulumları Nerelerde ve Nasıl Kombinlemeliyiz?

Tek bir parçayla tüm vücudunuzu kusursuz gösterebilme fikri kulağa muhteşem geliyor. Bu noktada alternatiflerin olduğunu bilmek güzel.

Peki ama alternatifler arasındaki tüm parçalar gerçekten vücudunuzu güzel gösteriyor mu, ya da sadece ütopik bir yanılsama mı? Bu süreçlerle debelenirken sizleri bu noktada en risksiz olan tulumlarla tanıştırmak isteriz. Vücut tipiniz kare, elmas veya kum saati formlu bir fiziğe sahipseniz gardırobunuza eklemeniz gereken tulumları gözden geçirin. Mevsimsel olarak sıcak havalara daha çok yakıştığını ve sandaletlerle de bütünlük oluşturduklarını varsayarsak desenli ve çizgili modellerini tercih etmelisiniz. Kış aylarında ise tulumlar, botlarla ve çizmelerle kombinleyebileceğiniz bir altrnatif haline geldi.

Gündüz güneşinden bol fayda sağlamak isteyeceğinizden eminiz. Uzun ya da kısa olarak ayrışan tulumları havanın derecesine göre seçebilirsiniz. Sandaletlerinizle tümlediğiniz stylinginize çapraz küçük çantalarınızı dâhil edin.

GettyImages

Özel akşam davetlerinin de olmazsa olmazları arasında olan tulum modellerinde renk olarak; siyah, beyaz ya da kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Akşam daveti için daha kalın kumaşlar sizleri birazcık ağır konuma getirebilir. Tüm gözleri üzerinize toplayacağınız gecede platform ayakkabılar ve portföy çantanızla kendi şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Ayrıca mezuniyet günü kep altına giyeceğiniz en şık seçimleri, tulumlar oluşturuyor. Özellikle beyaz ve siyah renklerinin öne çıktığı bu kombinlerde detayları sizlerin özgün stilinize bırakıyoruz.

Yaz günlerinin vazgeçilmezleri arasında olan şort tulumlarla kendi duruşunuzu eğlenceli hale getirin. Bazen denim, bazen spor bazen de desenli modelleriyle tarzınızı hareketlendirin.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir