Home / Uncategorized / 2020’nin Makyaj Trendi: Kırmızı Göz Makyajı Uygulamaları

2020’nin Makyaj Trendi: Kırmızı Göz Makyajı Uygulamaları

Kim demiş kırmızı renk makyaj uygulamaları sadece dudaklara uygulanır diye! Kırmızının gizemli tavrını buğulu bakışlarınıza yansıtmaya hazır olun.

Kabul edelim ki kırmızı, renk olarak gözlerimizde iddialı duracak bir seçenek. Bu durumu günlük makyaj rutinine uygulamak ise biraz cesaret istiyor. Deneyimlemek isteyenlere ise bizim önerimiz, doğrudan değil de, dolaylı bir yöntemle gözlerinizde kırmızıları hissedebilirsiniz! Nasıl mı? Kırmızı farları hayatınıza kazandırarak. Biliyorsunuz ki kremsi farlar bu yıl çok fazla kullanılıyor. Kırmızıyı da alternatifiniz haline getiren kırmızı göz makyajı trendine uyum sağlamış olursunuz. Kırmızıyı abartılı bulanlar için far tonunuzun pigmantasyonunu azaltabilirsiniz.

Bu uygulamayı daha açık tonlu far renkleriyle kırmızı farı karıştırarak elde edebilirsiniz. Yüzünüzü neşelendirecek bu uygulamadan sonra, kasvetli duruşlara artık ihtiyacınız kalmayacak.

Kırmızıyı sadeleştirmenin bir diğer yolu ise, gölgelendirme yöntemiyle kırmızıyı başka renklerle karıştırmaktır. Daha açık tonlarla günlük makyajınızı sadeleştirebilirsiniz. Daha koyu tonları ise gece makyajınızda kolayca kullanabilirsiniz.

About admin

Check Also

2020’nin Rengi Olan Klasik Maviyi Günlük Stilinize Uyarlayın!

Pantone Renk Enstitüsü’ne göre 2020’nin hit rengi klasik mavi olarak saptandı. Bu olası tezatlığa şaşırdığımızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir