Breaking News
Home / Uncategorized / Blazer Ceketler ile 3 Farklı Stil Önerisi!

Blazer Ceketler ile 3 Farklı Stil Önerisi!

Bizler için günlük stilde daima kurtarıcı parçalardan olan blazer ceketler, kıyafetlerimiz arasından en asilleri arasında yerini alıyor. Gittiğiniz her yere uygun olabilecek nadir parçalar vardır. Bunların içerisinde en kullanışlı olanlar ise blazer ceketlerdir. Bu ceketlere hem kolayca ulaşabilme olanağına sahibiz hem de basit kombin denemelerine sahip olabiliyoruz. Dilediğiniz gibi kombin yaparak kendi stilinize uydurabilirsiniz blazer ceketleri. Bunlarda üç tanesini de sizler için uyarlayarak kombinledik. Dilerseniz hep birlikte kombinlerimize göz atalım.

Birinci önerimiz iş dünyası ve ciddi ortamlarda nasıl kombinler tercih etmenizden yana olacak. Bu durumlar için genellikle siyah blazerlara rastlıyoruz. Bizim önerimiz klasik siyah cigarette pantolon, beyaz gömlek ve siyah ceketlerden yana olacak. Stiletto’larınızı da unutmamanızda fayda var. Eğer kombininizde biraz hareket istiyorsanız ise, siyah ceketinizin altına tek renk günlük elbiseler tercih edebilirsiniz. Bu kombin sizlere statü ve özgüven kazandırır. Ayakkabı tercihinize gelince tercihinizi daima topuk bootielerden yana kullanın.

Sokak stilinde ise blazer ceketler ile casual tarzlara imza atabileceğinizi söylemek isteriz. En kolayından bir Jean ve balıkçı yaka bir trikoyla sokak stilinde şıklık yaratabilirsiniz. Altına dilerseniz hafif topuklu bir bot dilerseniz ise spor ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Böyle kombinlerde ceketinizi biraz renkli seçmeniz sizlere yarar sağlar. Mesela kadife kumaşlı sarılara ve pembe, gri gibi özgün renklere başvurabilirsiniz.

Son stilimiz ise akşam dışarı çıkarken tercih edilen blazer ceketlerden yana oluyor. Böyle durumlarda ceketinizin altına hareketli parçalar tercih etmelisiniz. Mesela tülleri kullanmak sizleri daha şık ve gösterişli gösterir. Ya da hareketli mini bir elbisenin üzerine, elbise ile aynı boyda olan ceketlerinizi giyebilirsiniz.

Yazın bile tercih edebileceğiniz blazer ceketlerinizi, yazlık kısa top ve mini şortlarla takım kombinasyonlarını sıklıkla öneriyoruz. Ayrıca ceketli şortlu veya ceketli etek takımları da sezonun vazgeçilmeyen trendleri arasındadır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir