Breaking News
Home / Uncategorized / 2020’nin Rengi Olan Klasik Maviyi Günlük Stilinize Uyarlayın!

2020’nin Rengi Olan Klasik Maviyi Günlük Stilinize Uyarlayın!

Pantone Renk Enstitüsü’ne göre 2020’nin hit rengi klasik mavi olarak saptandı. Bu olası tezatlığa şaşırdığımızı belirtmemiz gerekiyor!

2019’u geride bırakırken senenin bir ileriki döneme miras bıraktığı nihai unsurunun parıltılı renk karmaşaları abartılı siluetler olduğunu düşünüyorduk. Peki! 2020 sokak stilinde boy gösterecek olan klasik maviyi bizler nasıl yorumluyoruz, mavinin derinliklerine indiğimizde hiç de yabancı kalmadığımız görünümlere rastladık.

Sokak stilinde bu kadar fazla tezatlığı bir arada görmeye yeni yeni alışıyorken klasik mavinin dingin ve huzur veren yapısı bizlere yaşam karmaşamızda biraz soluk almamızı öneriyor gibi.

Maviyi sezon trendlerine uyduralım dedik ve aklımızdan çıkaramadığımız tonsurton stillerinde mükemmel duracağına karar verdik. Hele de kış sezonunda tabiri caizce kat kat giyindiğimizde bir renk karmaşası yaratmak göz yorabilir. Mavinin tonlarıyla oynadığımızda ise karmaşayı azaltıp birbirini tamamlayan bir örüntüden bahsettiğimizi düşünebilirsiniz.

Adeta Sonsuzluğun bizlere olan yansıması olarak tabir ettiğimiz maviyi stilimize uyarlarken takımlaştırma trendini unutmayarak klasikten çıkıp modern görünümlere kavuşacağınız başka bir alternatif hazırladık sizler için. Aynı renk ve tonlarda ceket ve pantolon ikilisinde, ceketinizi birazcık oversize seçebilir aynı zamanda pantolonunuzu da yüksek bel seçmenizi öneriyoruz.

Saçlarda belli belirsiz renklere geçen sezonlarda şahit olmuştuk. Skalamızı genişletirsek klasik maviyi niye eklemeyelim diye düşündük ve renk ışıltılarını ara ara hissedeceğiniz trendlerle sizleri buluşturduk.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir