Yükselen Trend: Fitilli Kadifeyle Tanışın

0
1170
Görüntülenme

Catwalk adımlarından anımsadığımız kadifeye yenilik getirecek fitilli kadife türünde pek çok ürüne rastlar olduk.  Aslında biz bu kumaş türünü anımsıyor gibiyiz. 90’larda çocuk olanlara ve erkeklerin her yıl değişen kreasyonlarının değişmeyen parçaları bilmeyen yoktur. Renklerinden mi, yapılarından mı yoksa üzerimize uygulama şeklimizden mi bilemem ama bu yıl aradığımız ve özümsediğimiz en fazla kumaş türü, kadifeler oluyor. Sizleri zamanın öncesine ve daima ötesine götürecek kadifeleri bulabilmek sandığımız kadar kolay olmayabiliyor. Üzerimizdeki mat görüntüsüyle ve daima asil duruşlarıyla arama hissimizi de uyandırmıyor değil.

Markalar fitilli kadife türünde açıkçası pek ürün çıkarmıyor. Haliyle istediğimiz kalıplarda ürünleri elde etmek bizleri zorlayabiliyor.

Bu yıl taba, sarı, bordo, pembe, siyah, gri tonları daha bir özgüvenli çıkıyor karşımıza. Enlerin buluştuğu renk skalasında sezonun trendi kırmızıya pek az rastlıyoruz. Kadife trendiyle takım oluşturma fikri göz kamaştırıcı ve ihtişamlı bir hal alıyor üzerimizde parçaları bulmak zorlaşıyorken biraz da çabalama ve keşfetme hissi yeşeriyor bizlerde. Ceketler için ise, kotları gölgesinde bırakır mı bilemem ama kışın tercih edilecek ceket konseptlerine yeni bir soluk getireceğine eminim. Hele bir de içleri yünlü olanları yok mu? İşte onlar tam eline alıp sarıp sarmalayacağınız yegâne parçalar olabilir. İş görüşmelerinde ve çalışma hayatında da jilet gibi görüntüler için fitilli kadife kumaşları kullanabilirsiniz. Kadınlarda ayrı bir asil duran kadifeler kombinlere maskülen bir hava katarak maksimalist görünümler elde etmenizi sağlıyor.                           

 

Stilini  Tamamla Hemen Satın Al

 

Hemen Satın Al

   

Zara/ Hemen Satın Al

     

Pullandbear/ Hemen Satın Al

Hemen Satın Al

Zara/ Hemen Satın Al

Hemen Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here