Yılan Derisi Desenlerinin Sokak Stili Görünümleri

0
28
Görüntülenme

Geçmiş sezonlardan aşina olduklarımız; leopar, zebra desenleri hala popülerliğini koruyorken yılan derisi desenleri olaya bambaşka bir boyut getirdi diyebiliriz. Desenlerin çeşitlendiğinin farkına varmamak elde değil. Hele de gözle görülür derecede büyük ve baskın desenler trend raporlarımızdan sokaklara taşındıysa vahşi doğa desenleriyle bir hayli fazla ilgilenmeye başladık. Leoparların kullanımı kısıtlı olduğundan ve sokak stilinde birazcık abartılı bulunduğundan tam olarak stillerde aktif olamadı. Ama radarımıza yeni katılan yılan derisi desenleri tüm beklenti ve isteklerimizi karşılayarak neredeyse tüm koleksiyon parçalarına ince ince işlendi. 

Biz onları en fazla gömlek ve elbise türlerinde görmeye alıştık. Neredeyse her renk ile tamamlanabilecek bir desen olması kadınlar için süreklilik yaratacak bir döngünün başlangıcı sayılıyor.

Daha da çeşitlendiğini varsayarsak, yine sezonun getirdiği trendlerden olan takımlaştırma stillerinde yılan derisi desenlerini görmeye başladık. Pantolon-ceket ve etek-ceket olarak oluşturulan kombinlere ayrı bir tat verdiğini söylemeden geçemeyiz.

Genellikle bu kombinlerde star parçamızı yılan derisi desenini seçtiğimiz için diğer kullandığımız parçaları sade ve tamamlayıcı olarak sürdürürsek şahane görünümler elde ederiz.

Çanta ve ayakkabı seçimlerinde de bizlere oldukça çeşitlilik sunan trend rehberinde gözümüze çarpanlar, bel çantaları ve çapraz çantalarda yılan derisi desenlerine sıklıkla rastlıyoruz . Ayakkabılarda ise, botlara ve çorap çizmelere çok yakıştığının farkındayız.

Mevsim farkı gözetmeksizin sizlere oldukça seçenek sunan yılan desenlerini kullanmaya başlamanızı öneriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here