Yazın Yükselen Trendi: Kruvaze Kesimler ile Tanışın!

0
30
Görüntülenme

Son zamanlarda moda literatüründe sıkça karşılaştığımız bir terim: Kruvaze kesimli yakalar. Ne olduğu hakkında henüz bilgisi olmayanlar için tanımlamasını bizler, üst üste geçmiş kumaş parçaları olarak yapıyoruz. Bazen düğmeli, bazen bağlamalı, bazen de dikiş detayı ile katlamalı oluyorlar. Bu yaz sıklıkla karşılaştık aslında bu siluetlerle. Genelde elbise ve üst detay bluzlara ve eteklere farklılık kazandırdı kruvaze detaylar.

Tercih etmemiz için belki de en önemli unsur, olduğumuzdan daha ince görünme fırsatı elde etmemizden kaynaklanıyor. Zira üst kısmında fazlalıkları olduğunu düşünenlerin kurtarıcısı kruvaze kesemler olabilir. Dar ya da bol giysiler yerine kruvaze detaylar bu yıl yerini büyük bir şevkle koruyor.

Elbise detaylarında da enfes duracak kruvaze detayların yaka bölümlere V kesim olduğundan boy problemi yaşayanlara avantaj sağlayarak daha uzun görünmenizi sağlayacak. Basen bölgesini de kamufle edecek kruvaze kesim elbiseleri sezonun trend kumaşı kadifelerden seçebilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katacak detayları kendinize en güzel biçimde adapte edebilirsiniz.

Hem modern hem şık duran gömlek modelleri kruvaze kesimin en fazla tutulan parçaları oluyor. Eteklerle, kotlarla güzel bir ahenk oluşturan gömlekler gittiğiniz her mekânda dikkatleri üzerinize toplama fırsatı sunuyor sizlere. Alt kısmı büzüşüp kenarda toplanan gömlekleri bu yıl görmeye devam edeceğiz. Katlanan kumaşları eteklerde de rastlamamamız cabası.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here