Terlikler ile Yapılacak en Trend Kombinler

0
1901
Görüntülenme
2017'ye damga vuran terlikler

 

Yaz aylarının güzel günlerini kâbusa dönüştürmeyi kimse istemez!
Ayaklarımızın rahat olması demek, bizimde huzurlu vakit geçirmemiz demektir. Biz tercihimize bu sezon hem ayağımıza hem de gözlerimize hitap eden terliklerden yana kullanıyoruz.
Sıcak havalarda ayakkabı seçimi çok önemlidir. İdeal rahat ayakkabıyı bulmak için debelenip duracağınıza bize kulak verin ve kendinize en ideal terlik seçimini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Şık olmak için illa o narin ayaklarımıza işkence çektirircesine, ince topuklar ile zar zor ayakta durmamıza gerek olmadığını söylemek istiyorum. Terlikler ayaklarımızı terletmez, acı çektirmez ve ayaklarımızın rahat etmesini sağlıyor.
Bu sezon herkesin ayağında görmeye alıştığımız, plajlardan elini eteğini çekerek sokak modasında da boy göstermeye başlayan terliklerin yüzlerce çeşit i bulunuyor.

Terlik çeşitleri

1-      İlk olarak terlik tercihimize en rahat olandan başlamak istiyorum. Ayağınızı hiç olmadığı kadar rahat ettirerek yere basıyormuş hissi uyandıran topuksuz, sade modeller en fazla kullanılanlar arasındadır.
Bu sezon en fazla kullanılan modeller arasında tüylü, fiyonklu, çarık, birkenstock,  parmak arası terliklerdir.
Babetler den kurtulma zamanı gelmedi mi sizce de?

Tüylü modeller
Birkenstock
Çarık modelleri
Parmak arası Birkenstock
Gucci
Puma

2- Diğer seçenek ise boyunun kısa olmasından şikâyetçi, fakat şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için üretilmiş ideal ve rahat olan Topuklu modellerdir.
Neredeyse tüm markaların bünyesinde barındırdığı, aynı modelin farklı kalıp ve elastik özelliklere sahip olan topuklu terlikler, markaların müşterilerine sunduğu velinimetleri adeta.

Kombinler

Emily Luciano
Michelle Madsen
Michelle Madsen
Mary Seng
Michelle Madsen
EMILY LUCIANO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here