Yaz Kıyafetlerindeki Trend Meyve Efektleri ve Tropikal Desenler

0
31
Görüntülenme

Hem erkeklerin hem de kadınların bayılacağı meyve figürlü parçalarla yaza merhaba demeye hazır mısınız? Yaz mevsimine bizleri kolayca alıştıran kıyafetler arasında bu sezon istisnasız şekilde meyve efektleri bulunuyor. Genel olarak yaz meyvelerinin yer aldığı dokularda egzotik çizimleri ve eğlenceli tasarımları da bir arada görmek mümkün oluyor.

Genel olarak erkek kıyafetlerinde tropikal esintilerine sıkça rastlasak da kadın giysilerinde bu mottoyu biraz olsun azaltarak kiraz, limon, portakal, çilek, ananas gibi meyvelere rastladık. Üst giyim endüstrisinde büyük öneme sahip olsa da elbise ve eteklere de güzel izlenimler bırakıyor. Tam olarak yaz tatillerini anımsatan bu desenlere şehirde de rastlar olduk. Ayrıca sokak stilinize eklemeniz gereken detayları abartmamanız da gerekir.

Genelde modern bulunan meyve desenlerini daha doğal ve geleneksel görünümlerle birleştirmek eğlenceli olabilir. Günlük yaşamınızda onları, kullandığınız hasır çantalarla ya da kahve tonları sandaletlerle birleştirebilirsiniz. Bu sayede sokak stilinize daha fresh ve doğal hava katabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here