Vogue Türkiye’den Kadın Girişimcileri Destekleyici Yeni Projesi

1
519
Görüntülenme

Türkiye’nin en aktif moda haber portalı ve en başarılı yayın kaynağı olan Vogue Türkiye, kadın girişimcileri destekleyici yeni bir kampanya oluşturdu. #SheMeansBusiness adıyla duyurulan yarışmada hayalindeki iş fikrini gerçekleştirmiş ve geleceğe emin adımlarla bakan kadın girişimcilerin önünde duran tümseklerle başa çıkışları ve güçlü adımlarla yollarına devam etmeleri  Vogue ekibinin ilham kaynağı olmuşa benziyor. İşinizi kurdunuz ve daha da fazlasını istiyorsanız o halde yarışmanın koşullarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Facebook ve İnstagram destekli yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken kendinizi ve işletmenizi 5000 kelimeyle anlatmak. Gelecekteki planlarınızı ve bu süreçte nelerle karşılaştığınızı da eklerseniz daha etkili bir başvuru olur.

Ödüle geldiğimizde ise öncelikle yarışmayı kazananlar, işletmelerini büyütmek için Facebok’tan 1000 USD tutarında Facebook reklam kredisi hediye edilecek. Ayrıca iş dünyasında önemli bir öneme sahip olmaya başlayan sosyal mecralardan olan Facebook ve İnstagram’ı nasıl etkili kullanacakları konusunda Londra’da eğitim verilecek. Vogue ekibini takdir ve teşekkür ederek, böyle projelerin tekrarını temenni ediyoruz.

Başvuru için:https://vogue.com.tr/metropol/yaratici-kadin-girisimcileri-ariyoruz

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here