Vitrinlerdeki Neon Rüzgârını Sokak Stiline Uyarlama!

0
96
Görüntülenme

2019’un taze getirdikleri diye tabir etsek de 2018’in sonlarında neon izlenimlerine şahit olduk. Moda haftalarının değişen trend kültürüne yeni bir ahenk getiren neonların parlayan yeşil rengini sokaklarda gördüğümüzde artık şaşırmıyoruz. Durum böyle olunca hazır giyim markaları hamle yapmadan durur mu? Asla! Baştan aşağı neonlarla bezenmiş tarzlara podyumlarda ve mağazalarda gördükçe bu durumu sokak stilimize adapte etmeye çalıştık. Ortaya çıkan görünümlerden de enfes tarz fikirleri çıktı. Deneyimlerimizden faydalanmak için içeriğimizi okumaya devam edin. 

Neon rengi tek başına kombinin starı olmaya hazır. O halde kombinin diğer parçaları neonu destekleyecek seçimler yapmak en doğrusu. Neon-gri, neon-siyah kombinleri elde ettiğinizde uygun ölçütlerde renk ayarlamaları yaparak iki parçayı eşitlemiş olursunuz.

Baştan aşağı neon fikirleri genellikle cesur seçimler olarak adlandırılıyor. Ceket pantolon takımları veya eşofman takımlarında tek renk neonlara sokak stilinde nadiren rastlasak da görmeye değer stiller olduğunun altını çiziyoruz. Sıkıcı ve tek tip ofis stilinize neonları ekleyebilirsiniz.

Boyunlu kazak tercihinde turuncu ve yeşil renklere gidildiğini görüyoruz ve sadece kış mevsiminde kullanılacak bir renk olmadığının da farkına varıyoruz. Neonlar yaz aylarında da gündemi takip eden trendler arasında olmaya aday konumdadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here