Uygun Fiyatlı Hasır Çantaları Sokak Stiline Uyarla

0
671
Görüntülenme

Yaz için tanımlanan aksesuar literatürüne her yıl düzenli olarak eklenen, plaj stilinin vazgeçilmez detayı hasırları gördükçe mazi canlanabilir gözlerinizde. Dejavuların en başarılı vurgusu bu yıl da hasırlardan geliyor. Ama sizler onları sadece plajlarda ve tatil köylerinde kullanmayı unutun. Moda haftalarının sinyallerini verdiği yeni sokak trendi parçamıza uygun adım marş diyerek sıcak günleri saygı duruşuyla karşılayabiliriz. Karşıtlıkların bir arada olduğu bir yaz mevsiminden böyle bir atağa şaşırmamak gerekir. Nihayetinde moda sektöründe imkânsızın olmadığına şahit olduğumuz doğrudur.

Sözü ilk olarak yuvarlak yapılı olan, bizlerin ise casual stile uygun gördüğümüz hasır çantalardan söz etmek isteriz. Bir sneakers, bir Jean ve bir top! Nerde bizim çantamız? Tam da bu durumlarda başvuracağınız mükemmel detaylar olabilir. Ya da çiçeklerin hayatımıza kazandırdığı feminen duruşlarla yuvarlak yapılı hasır çantaları birleştirin.

Geçen yıllarda daha fazla karşılaştığımız kare ve dikdörtgen yapılı hasırları ketenlerle birleştirerek doğallığı dibine kadar hissedebilirsiniz. Boyutlamasını kendi zevkinize göre ayarlayacağınız çantanızı seçmek sizler için keyifli bir süreç olsa gerek.

Onları, sokak stilinizde deneyimleme fırsatı henüz elde edemediyseniz sizler için derlediğimiz öneriler kısmımızı ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra ise sizlere, uygun fiyatlı ve indirimli olanları kıyaslama şansı vereceğiz. Keyifle gezinmeler.

 

 

ALIŞVERİŞ

Zara/99.95 TL                                                                                                                                                                    
Zara/119.90 TL
Bershka/ 99.95 TL
Mango/ 129.99 TL
H&M/ 69.99 TL
Stradivarius/159.95 TL
Pullandbear/79.95 TL
Defacto/ 79.99 TL
Bershka/ 79.95 TL
Zara/79.95 TL

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here