Trend Çapraz Çanta Modellerini Keşfedin

0
1204
Görüntülenme

Küçük dokunuşlar deniyor ya hani hep, tam olarak karşılayacağı objeyi söyleyenin de bilmediği lakin anlamlandırmasını kolaylıkla yapabildiğimiz küçük hareketler ya da star parça. Kombinimizi hareketlendirdiğimiz küçük hareketler çantalarımızla kolaylıkla sağlanabilir. Çantaları daha dar kapsamlı ele alalım ve bu sene oldukça trend Minik çapraz çantalar ile kombinlere bir anda nasıl maksimalist hareket kattığımızı hissedelim. Hatta hissetmekle kalmayıp bizzat şahit olalım.

Evet! Biliyorum aslında biz geniş büyük çantaları daha çok seviyoruz. Düşünsenize kadınların her ihtiyacı olduğunda, malzemelerinin yanında çantasında taşımasını ondan mutlusu olamaz sanırım. Şıklıktan ziyade işleve daha fazla önem veriyor Türk kadınları. Hele de sırt çantalarının patlama yarattığı bir senede yer edinmek zor ama imkânsız değil.

Çapraz çantalar gece ve gündüz kullanım için ideal. Yani bir tane bile edinseniz pişman olmazsınız. Yanımda ağırlık yapmasın veya  çantasız dışarı çıkamam diyenlerin de yanlarından eksik etmeyeceği zarif dokunuşlar bizleri şimdiden cezbetti.

Alternatiflerini çoğaltacağımız renk kataloğu ve ürün yelpazeleri bizleri aldırmaya tabiri caizse sürüklüyor. Çanta seçimi oldukça zor kombinlere uyumunu sağlamak ise meşakkatli bir süreç.

Bol ürün yelpazesinde minik çantalarla bu işlem kolaylaşıyor. Genellikle zincir kollu çapraz çantalar bu sene oldukça favori. Zincirli kollara bir diğer alternatif  de desenlerden ışıltılardan işlemelerden geliyor. Bu senenin yıldızı floral desenler çantalara da uğramış ve çantalar essiz renk birleşimlerine ev sahipliği etmiş.

Diğer bir yandan ülkeyi kasıp kavuran işlemeler çantalara da uğramayı ihmal etmemiş. Minimalizme geleneksellik katıp desenlerin essiz çantaları yaz günlerimizi renkleriyle büyülemeye devam ediyor. Geleneksellik demişken bu sene hasır çantalarda oldukça revaçta. Hasır trendi hakkında kapsamlı bilgisi için ‘Sezonun trendi hasır parçalarını keşfedin‘ yazısına gidebilirsiniz.

Çantalarda kullanılan metalik detaylar çantaları hem sporlaştırarak göz kamaştırıcı görünümlere sahip olmamıza sağlar.  Sporlaştırmak derken aynı etkiyi seffaf çantalarda da görmek mümkün.

Vintage trendinin de günümüzdeki izlenimlerinin farkındalığını hissediyoruz. Çantalarda retro tercihi moda bilgimizi artı seviyelere çıkartacak.

Kombinleme açısından bu sene renklerle renklerin, desenlerle çizgilerin karıştırıldığı şu günlerde çantalarımızla yaptığımız renk karışımları bizim göz zevkimizi bozmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here