Trend: Bel Çantalarını ve Fiyat Listesini Hemen Keşfet

0
680178
Görüntülenme

Sezonun öne çıkan minimal stillerine etiket mahiyetinde sağlayan bel çantalarıyla tanışma zamanı! Kombinlerinize adeta marka değeri kazandıracak şıklıkları bel çantalarıyla sağlayabilirsiniz. Geçmişten gelenler olarak hayatımızda yer edinmeye devam edecek parçaların belki de en marjinal sağ duyulu bakışlarına sahip stilleridir bel çantaları. Renk, desen ve model olarak sizlere geniş ürün kataloğu sunan ve hemen hemen birçok markanın kendi çizgilerinde oluşturdukları tasarımları göz ardı etmememiz gerekir.

Sizler için, bel çantalarını nasıl kombinlemenizi ve satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği noktasında birkaç tüyo sunacağız. İlk olarak, satın almadan önce kendi stilinizi gözden geçirmenizi isterim. Eğer stiliniz minimal çizgilerle bezenmiş biçimdeyse o halde çantalarınızla hareket sağlamanız gerekir. Bu noktada çeşitlenen çantalarda renklere gitmenizi tavsiye ederim. Kırmızı, pembe, sarı gibi göz alıcı renkler tam da sizleri sokak stilinde bir ikon gibi gösterecek. Desen, kumaş ve model bakımından ise, pelüş, deri, süet, leopar desenler ile hayal dünyanızı çantanıza yansıtın. Tam da bugün cesaretiniz yerindeyse satın almanız için hiçbir engeliniz yok demektir.

Sokak stilinde öne çıkmayı ve renk karıştırmayı tam bir sanat eserine dönüştürenleri mercek altına alalım birde. Mükemmelliğe adım attığınız bu noktada tek eksiğiniz sade bir çantaysa işte o zaman siyah bir bel çantası stilinizi tamamlayabilir. Kürklere, şişme montlara, kaşe kabanlarınıza ve elbette deri ceketlerinize kesinlikle yakışacağını düşündüğümüz klasik bel çantalarını kendi stilinize adapte ederek sokak modasının tek hâkimi sizler olabilirsiniz.

Erkeklerin ise stillerinde kullanmak konusunda tereddüt ettiği bel çantalarını genellikle spor ve günlük stillerine kolayca adapte edebileceklerini bildirmek isterim. Aksesuar konusunda casual izlenimler yaratacağınız bel çantanızla kendi stilinizi kolayca hareketlendirin. 

Kombin önerileri

Picture 1 of 13

 

Hemen Satın Al

SHEIN TR
decathlon
decathlon
herschel.com
urbanoutfitters

 

adidas
koton
Trendyol-Pierre Carden
Bagmori
Stradivarius
Bagmori

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here