Taylor Swift’in Sokak Stilinden Uyarlanmış 5 Takımlaştırma Taktiği

0
347
Görüntülenme

Onun stilini tanımlamak zor. Ama kesin olarak bildiğimiz bir şey var  oda, kendini ve vücudunu çok iyi tanıması ve ne istediğini bilerek özgürlüğünü tarzına da yansıtması. Kimden mi bahsediyoruz? Tabii ki müzik dünyasının durdurulamaz yeteneklerinden Taylor Swift’den.  En az müzikte olduğu kadar günlük yaşamdaki sokak stilini de özenle yarattığını tahmin edersiniz.

Beyaz tenine, sarı saçlarına, ince vücut hatlarına iyi gelecek unsurları bir bir listelemiş gibi. Bunun yanında birde trendlerden geri kalmayınca olanlar olmuş. 2018’in getirdiği takım giyinme,  taktiklerini de uygulayıp üstüne birde kendisi de kurallar koymuş. Bizim gözlemlediğimiz kadarını sizlere aktararak bol bol görsellerle süslemeyi düşündük. Umarım bu öneriler ilginizi çeker.

*Renk seçimlerini ten rengine uygun olarak yapan Swift daha soft ve baskın renkleri tercih etmekten ziyade  baskın ve tutucu renkleri kullanmayı seviyor. Kırmızı, sarı, siyah ve tabii ki de beyaz rengini bizler ona daha fazla yakıştırdık.

*Genellikle etek-top ya da şort-top olarak kombin yapan Swift bu parçaları seçerken alt kısımları yüksek bellerden yana kullanıyor. Bu seçimler bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterebiliyor.

*Baştan aşağı tek renk kullanım için yapılması gereken tek dokunuş hakkını genellikle çanta veya ayakkabıdan yana kullanan Swift,  bu parçaları kombinine daha zıt gelecek renklerde kullanmayı seviyor. Kombininde her ikisini de kullanmadıysa nokta atışını giydiği kabanıyla veya ceketiyle gerçekleştiriyor.

*Şık davetlerin de başkahramanı olan takımların pantolon ve blazer olanlarını da ayrıca sevdiğini söylemeden geçemeyiz. Tüm asilliği tek bir renge emanet etmek riskli bir seçenek. Swift ise bu olguyu makyajıyla sağlamlaştırıyor. Parlak ve göz alıcı bir kırmızı rujun bozamayacağı sadelik var mı?

*Son önerimiz ise, dümdüz görünen renkleri ayırmada kullanılan ten açıklığıdır. İnce belli oluşunu tescilleyen etek-top kombinlerinde daima göbeğini açıkta bırakır. Bu swift için şıklığa açılan güzel bir penceredir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here