Stil Sahibi Olmak İsteyen Erkeklere 5 Öneri

0
993
Görüntülenme

 1- Öncelikle gerçekten stil sahibi olduğunuzu inanıyorsanız giydiğiniz kıyafetlere, aksesuarlara saçlarınıza kimsenin karışmasına izin vermeyin. Kendi stilinizi oluşturmak istiyorsanız öncelikle merkeze kendinizi almalısınız. Hem bu şekilde kendi stilinizi oluşturduğunuzda özgüvenininiz  sizin yanınızda olduğunuzu göreceksiniz.

 

2- İkinci aşama ise kuşkusuz temiz görünmektir. Düzenli saç sakal tıraşı erkekler için önemlidir.

Öyle saçlarınızı yataktan kalktığınız gibi sokağa fırladığınız günler geride kaldı. Stil sahibi olmak için bazı fedakârlıklar yapmanız gerekli. Belli bir kokunuz ve deodorantınız olsun düzenli kullanmayı ihmal etmeyin.

 

 

3- Eğer 18-25 yaş altı üniversite öğrencisiyseniz stil konusunu birazcık abartıp günlük tarzınızda takım elbiselere  yer vermek biraz abes olabilir. Zira kampüste dolaşan ayaklı takım elbiseleri görmek hoş bir görüntü olmaz. Kampüs rahatlığı diye bir  gerçek var.

Daha sportif parçalar kampüs stilinize daha uygun olacak.

 

 

4- Moda olan her şeyi üzerinize geçirmek gibi bir hata yapmayın. Öncelikle vücudunuzu tanımalı ve onunla barışmalısınız. Beğendiğiniz trend parçaları kendi vücudunuza uygun olup olmadığını düşünüp analiz etmelisiniz. Bu şekilde daha sağlıklı sonuçlara ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

5- Dar paça pantolon trendini abartmayın. Gerçekten bakıldığında itici gözüktüğünü söylemeden geçemeyeceğim. Özellikle biraz kilonuz varsa parça pantolon kullanmamanızı tavsiye ederim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here