Stil Sahibi Çiftler ve Uyumlu Kombinleri

0
1353
Görüntülenme

Birbirlerine yakışan çiftlerin fotoğraflarını hayranlıkla izliyoruz. Hayatlarındaki mükemmel detayı sadece sevdiklerinin yanında olmasıyla sağlayacak çiftlerimizin stillerine göz atalım diyoruz biraz. İş dünyası, okul karmaşası derken her gün özenle fotoğraf çekmeyi ve yüzlerinden gülüşlerini eksik etmeyen bir kesim var. Her zaman da vakit olmaz ki ama! Diye düşünecek olacaksanız vakti sizler yaratabilirsiniz. İllaki uyumlu gözükmek için aynı üsttü giyip dolaşmanıza, ayakkabılarınızı aynı seçip özel tasarımlara başvurmanıza gerek yok. Bu durumlar bazen can sıkıcı olabiliyor. Bizim önerilerimizden bir tanesi hali hazırda oversize trendi varken kıyafetlerinizi unisex seçmenizden yana. Kadınların bu konuda tereddütleri olabilir. Kadınsılıktan çıkıp bazen sizlere maskülen hava kazandırabilir. Ama sizin bu parçaları değiştirme gibi bir lüksünüz de var. Bazen bir mini etek ile bazen de deri bir taytla harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle ceket ve kaban tercihlerinizi Oversize’dan yana kullanın.

Valentina Ferragni

Diğer bir önerim ceketlerden yana olacak. Artık kadın erkek ceketlerin kalıpları ve modelleri neredeyse aynı yapılıyor. Bu durum sizlere avantaj yaratabilir. Erkek arkadaşınızla aynı modele sahip ceket giyerek hoş görünümler yaratabilirsiniz. Mesela artık herkesin kolayca ulaşabileceği deri ceketler. Ya da biraz daha trendlerden gidelim derseniz oversize kot ceketler. Rengi fark etmiyor aslında kendinize yakışan istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

CHRISTINE ANDREW
Paola Alberdi

 

‘Şık bir yere davetlisiniz ve uyumlu giyinmek istiyorsunuz’ O zaman sizlere mükemmel bir öneri! Takım elbise giyinin. Sezonun en fazla öne çıkan trendi takımlar kadınlar için en şık tercihlerimizden. Erkeklerde alışıldık bir durum, ama kadınlarda? Tereddütlerinizi azaltın. Kadınlar için üst ve alt takım kıyafetlerin o kadar fazla modelini görüyoruz ki, illaki sizler de kendinize en uygun kombini yaratabilirsiniz. İster floral desenler, isterseniz çizgiler sizleri de heyecanlandırdı değil mi?

Valentina Ferragni
Ali Gordon

Biraz da fotoğraf çekinmekten bahsedelim. Fotoğraf çekinmek kolay gibi gözüken, zor bir aktivitedir. Hele de erkek arkadaşına uyumlu olmak sizleri biraz daha zorlayabilir. O zaman işe topuklu ayakkabılarla başlayın. Erkek arkadaşınızın boyu sizden en az 10 cm uzun olmasını öneriyoruz. Şık görünümler için ise, hafif ve rahat topuklu ayakkabılar her zaman sizler için ideal olacak. Poz verirken rahat görünmeye dikkat edin. Hatta her zaman işe yarayacak ‘haberim yokmuş gibi’ durumları sizleri cool gösterebilir. Boy fotoğraflarında erkek arkadaşınıza yaslanarak daha özgüvenli çıkabilirsiniz fotoğraflarda.

Negin Mirsalehi
RICHARD PETERSON/cocoloco_gir
Sofia Tsakiridou

Camila Coelho

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here