Sezonun Trendi Hasır Parçaları Keşfedin

2
1526
Görüntülenme

Doğallık en iyisi diyenler, hani neredesiniz? Bayadır görüşemiyorduk. Ama şimdi bizlere bayram günü gibi gelen doğallığın tam da ortasına düşeceğimiz yeni trendimize hazır mısınız?

COLLEGAVİNTAGE

Hasırlar sokakta desem! Sokakta demekle olmaz onlar her yerdeler.  Çantalarımızdan, ayakkabılarımızın tabanına kadar yazlarımızı şenlendirecek ufak fısıltıları var kombinlerimize. Doğallığa modernlik eklesek nasıl olur? Şu günlerde imkansızı kendi dünyamızdan kaldıralım ve moda dünyasının efsane literatüründe kaybolalım. Şu anda kulağımıza biraz garip gelebilir fakat gözlerimize hoş geleceğinin garantisini verdik.

Yazın hem güneşten korunmak hem de şık olmak isteyen kadınların kesinlikle sahip olmaları gereken aksesuar hasır şapkalar. Bu yaz star parçanızı hasır şapkalardan yana kullanın. Yüz yapımıza göre şapkamızın hangi boyutta olacağının kararını siz verebilirsiniz. Çünkü onun boy literatüründe sınır yok sınırsızlıktan da bahsetmiştik zaten.

JULIE SARIÑANA
NEGİN MİRSALEHİ

 

Hasır şapkaların sihirli dokusu sade kombinleri hareketlendirir, daha hareketli feminen floral desenleri ise sadeleştiriyor. Biraz da kombinlere göz atmaya ne dersiniz?

JULIE SARIÑANA
MELODİ ELBİRLİLER
BRITTANY XAVIER
NEGİN MİRSALEHİ

 

Hasır çantalar yazın en trendleri arasında. Taşlı tuşlu, desenli, işlemeli bol seçenek aranılan fiyat, markalar bizlere bir güzellik yapmış bize de bu parçaları doğru kombinler ile şenlendirmek düşer. Endişelenmeyin! Onlar ile kombin yapmak gayet kolay.

Paula Argüelles

Queenofjetlags
NEGİN MİRSALEHİ
Caroline Daur
collagevintage
Jessica Wang

 

Bir başka hasır detaylarının kullanıldığı parçalar ise canımız ayakkabılarımız. Yazın ayaklarımızın rahat olması bizim huzurlu olmamız demek. Markalar olaya el atmış ve hasır tabanlı spor ayakkabılar ve terlikler üreterek ayaklarımıza tabiri caizse can vermiş. Önemli bir konuda hasır detaylar sadece tabanlarda olacağı için ayakkabı canımızı yakmayacak. Aksine ayaklarımızı daha yumuşak ve güvende hissedeceğiz.

DUYGU ÖZASLAN

2 YORUMLAR

  1. hi and thanks for the actual blog post ive recently been searching regarding this specific advice online for sum hours these days as a result thanks cbbbbabadkddfddk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here