Rock Stili Trendlerini Keşfedin.

0
1450
Görüntülenme
Siyahların İçinden Gelsem sanaa…  ‘RockStyle’

Aydınlık dünyamıza karartan!
Gündüzümüze gece, güneşimize gölge…
Benliğimize biraz sen, biraz da siyah katan tarz.
Her insanın hayatının bir döneminde karşılaştığı; modernimsi, sanki biraz çocuksu marjinal akım, modası geçmeyen hippi, biraz da desenler.
Rockstyle tarzının büyüsüne kapılmaya hazır mıyız?
Aslında bu tarz hakkında herkes kadar bilgiye sahibim. Hayatımıza Rock grup t-shirtleri ile girmiş ve ardı arkası kesilmeyen parçalar ile destek sağlanarak 60’lar dan günümüze gelmeyi başarmış nadir kıymetlilerimizden kendileri.
O zaman bizlere de hoş geldin efendim, demek kalıyor.  Korkutucu mu sanki ya! Yani böyle bu tarz giyinen kızlar genelde abartılı makyajlar gözünü kapkara boyar falan metalci deniliyor galiba abartılı zincirler ve ortamda garip bağrışlar… ‘ Allah deyim konumuz onlar değil’!  Bizimki onlardan biraz sade.

Gel gelelim bu tarzı hakkıyla ve doğru yapan yabancı bloggerlar var. Benim genellikle ilham aldığım ve takip ettiğim blogger’lar bu işin duayeni adeta.
Beğendiğim blogger’ların sizler için hazırladığım tasarımlara göz atmaya ne dersiniz? Hem bu sene bu tarzın olmazsa olmaz parçalarına da bir giriş yapalım hep birlikte.

luanna

 

deaddsouls
zoelondon
Amy Valentinex
jaglever
Rockstyle’nın Kraliçesi sence hangisi?

Seçtiğim isimler arasında en fazla hangisini beğendiniz? Onlara puan kazandırmak isterseniz yorum yapabilirsiniz. Bakalım hangisi en fazla  puanın sahibi olacak?

Tarzımıza kattığımız ufak detaylar, hoş sürprizler!

Sadece siyah değil aslında! Hayatın bizlere sunduğu onlarca renk de kullanılıyor bu stilde.

Birçok parçasını Yabancı ve Türk bloggerların üzerinde görmek mümkün. Onları incelemekte bizlere düşüyor, keyifle yapacağımı söylemeden geçemeyeceğim.  Bakalım bu konuda ne kadar başarılılar, şimdiden rekabet kokmaya başlıyor gibi;

Haydi!  O zaman hazırsanız başlayalım.

Ayakkabı tercihleriyle başlıyorum.  Benim Rockstyle sitilinde dikkatimi çekenler: Spor ayakkabılar ve postallar oluyor. İçlerine giyilen file ve çizgili çoraplarda bu stilin olmazsa olmazları.

 

 

Rock grup T-shirtlerini unutursak ciğerimiz kurusun!  Evet evet, hala  bıkmadan karşılıksız seviyoruz.  Bu t-shirtleri tüm kombinlere kolayca uygulamak mümkündür.

 

 

 

Erkeklerde ise; Converse ile başlayan stile verilen tepkileri görmek mümkündür. Bir tarafın, hayatımda giymem diye rest ti diğer tarafın ise ayağından çıkarmadığı eğlenceli ayakkabılar. Rockstyle stilini destekleyen diğer önemli parça ise: kuskusuz kareli ve oduncu gömleklerdir.  Sadeliğe biraz hareket için erkeklere önerim bu stile bir göz atın derim.

Deri ceketler rock stilinde erkekler için kurtarıcı parça adeta.

Dar paça pantolonlar kullanılıyor genellikle.

 

                                            İşte Kombinler💫

 

 

Kullandığım fotoğrafların İnstagram hesapları;

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here