New York Moda Haftası’nın En Gözde Şovları ve Kış Trendleri

0
430211
Görüntülenme

Gelecek sezonun Sobahar/Kış trendlerini oluşturmaya başlayan New york moda haftası’nın ilk izlenimlerini gözler önüne seren tasarımcıların koleksiyonları, sessiz başlayan atmosferin daha sonralar da çığlığa dönüşen yankılarıyla devam ediyor. Catwalk adımlarının gelenekselleşmiş başarısı ve özgün mimarısiyle bezenmiş koleksiyonlardan gözümüze çarpan detayları hep birlikte izleyelim. 

ALEXANDER WANG 

New York Moda Haftası kapsamında kapanışı gerçekleştiren Alexander Wang, gelecek sezonun Sonbahar/Kış trendlerini oluşturan koleksiyonuyla yine müthiş bir şova imza attı. tasarımlarda ilgi çeken unsurlardan biri 80’lerin kadın çalışanlarına vurgu yaparak, kadının gücünü vurguladı. Ayrıntıların derinlerine indiğimizde ise, maskülen çizgilerle bezenmiş ışıltılı ayrıntılar dikkat çekti. Tonsurton’u ince çizgilerle döşediği renk çemberinde, trend bel çantaları ve vintage esintilerini yansıtan, Matrix-tipi gözlükler koleksiyonun geniş çaplı aksesuarlarının en fazla göze çarpanları oldu.

ALEXANDER WANG

Picture 1 of 6

GETTY IMAGES

 

JEREMY SCOTT

Farklı içsel duyguların dışa yansıması diye tabir ettiğimiz Jeremy Scott gösterisinden ilginç, farklı sahneleri görmezden gelemezdik. Canlı ve doğal renklerin New York Moda Haftası’na taşınması ve ‘Harikalar diyarı’ konseptiyle sunulması bizleri cezbeden unsur oldu. Tek tip saç ve makyaj stili ve ilerleyen sezonların trendlerini belirleyecek renk bütünlükleri de dikkatimizi çeken unsur oldu. Gigi Hadid’in kapanışı yaptığı şovun izlenimlerine göz atalım dilerseniz. 

JEREMY SCOTT

Picture 1 of 7

GETTY IMAGES

 

CHRISTIAN KOVAN

Doğruyu söylemek gerkirse idialı koleksiyonlardan biriydi! Christian Kovan’ın New York Moda Haftası kapsamında özel Sonbahar/Kış koleksiyonundaki derin ayrıntılara ilginç anlamlar yüklemek mümkündü. Frapan parçaların ilgi çeken yanları çokca tüylerin ve kürklerin bulunduğu koleksiyonda ayrıca rahatlığı ön planda tutan jogger pantolonlara çizgisel efektlere yer verilmiş. Geometrik formlar ve parlamalar da ilgi çeken unsurlar oldu. 

CHRISTIAN COVAN

Picture 1 of 9

GETTY IMAGES

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here