Mezuniyet Balosu için 2019’in Trend Elbise Rehberi

1
1786
Görüntülenme

Bir önceki yazımızda hangi vücut tipine sahip olduğunuzu anlamak için sizlere yakışacak elbise seçeneklerinde öneriler bulunduk. Şimdi ise sıra trend elbiselerde!

Mezuniyet heyecanınıza sizlere eşlik edecek elbisenizin en az gülüşleriniz kadar heyecan vermesini diliyoruz. Her sezon değişen vücut tipinizin ve yerinde bir kez olsun duramayan trendlere bel bağlıyoruz. Daima iyisi olmaya çalışıyorken eh biraz da abartıya kaçtığınız oluyordur elbette. Lakin sizlere vereceğimiz ufak tüyolarla bu durumu en aza indireceğinizden eminiz. Koskoca bir kış mevsimini üzerimizden atarken, kalın ve sıkıcı kıyafetlere de veda etmeliyiz. Zira, ilkbahar sevinci rengârenk trendlerle kapımızda. Mezuniyet balosu içinse bizim gözlemlerimiz sonucunda: kırmızı, beyaz, mor, açık mavi, siyah, pudra pembe, bej ve metalik renklerin her türlü olanlarını bu sezon bir hayli fazla göreceğiz.

Model olarak radarımızı biraz geniş tutarak sizlere eğlenceli öneriler sunacağız. İlk olarak omuz dekoltesi sevenler için, tek ya da her iki omuzu da açıkta bırakacak modeller gözbebeğimiz oldu. Özellikle gold renklerine sık rastladığımızı varsayarsak bu sene ışıltıların sizlerle olduğunu söylemek isteriz. Ayrıca iki omuzu düşük modellerden, uzun balık elbise modelleri de her sezon mezuniyet balolarının vazgeçilmezleri arasında.

 

Çoğu vücut tipine uyan ve sizleri daha zarif ve ince gösterecek V yakalı elbiseleri tercih etmeniz için birçok sebep sunabiliriz sizlere. Mini ve maxi boy elbiselerdeki artış sebebiyle sizlere geniş ürün yelpazesi sunan V yakalı elbiseleri göz önünde bulundurmanızı diliyoruz.

Halter ve balıkçı yakalardaki artışın sebebi ilkbaharın neşeli duruşundan kaynaklanıyor. Etek kısmı uçuş uçuş, fırfırlı asimetrik kesimler kemer detaylarıyla buluşuyor. Ortaya ise mükemmel minimalist görünümler çıkıyor.

Detaylara gelecek olursak kolları volan kesimlerle süslenmiş, inci detayların elbiselere kattığı egzotik havayı doğrudan içimize çekiyoruz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here