Mac Metallic Lips Serisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

0
1460
Görüntülenme

Metalik trendinin kasıp kavurduğu, adeta vücudumuzda bir organımız haline gelen metalik parçaları duymayan, görmeyen hadi bir de  hissetmeyen kalmadı. Peki ya dudaklar da? Ucundan kıyısında görüyorduk lakin sokaklarda görmek biraz zor oluyordu. Günlük koşuşturmayı eğlenceli hale getiren Mac’in Metallic Lips serisiyle tanışmaya hazır mıyız?  Metallic lips serisinin kapılarını araladığımızda yaz günlerinin ışıltısını dudaklarımıza yansıtan renkler karşılıyor bizleri.

Aranılan parlaklık mı, aranılan şeffaflık mı? Yoksa her ikisi de mi? Zira Mac’in Metallic Lips serisinde gecesi gündüzüne uymayanların, çok gezip az uyuyanların enerjisi hiç tükenmeyen ışıltılı günlerin habercisi oluyoruz.

Sizlere bir iyi, bir de kötü haberim var. İyi olan Mac Metallic lips serisinde  18 tane şahane renk ve ışıltılı pigmentler bulunuyor. Bu arada pigmentler, normal rujlarımızın üzerine sürdüğümüz parıltılı kolayca uygulanabilir özelliğiyle dudakta kayan yapıda da seçenekler sunuyor.

Kötü haberim ise, ne yazık ki Metallic Lips serisi sınırlı sayıda üretildi.  Ama bence arkası gelecek gibi gözüküyor.

 Bronzlardan bakırlara ve platinlere doğru ilerleyen en yoğun tonlardan  sade şeffaflığa giden geniş renk skalasına sahiptir.

Mac’in rujlarını kullananlar bilir, harika yapılara ve dokulara sahipler. Metallic Lips  serisine  de bayılacağınız dan eminim.

Peki ya hangi tonlar sizin için uygun?

Ben genelde açık tonları beyaz tenlilere, koyu tonlarıysa esmer tenli olanlara yakıştırıyorum.  Günlük kullanım için de uygun olacak renkleri kendi dudak tonunuza göre de seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here