Kışa Damgasını Vuran Ekoseler : Burberry Vintage Collection

0
228
Görüntülenme

İş yerinize giderken, partiye giderken, günlük hayatta.. Siz ne yaparsanız yapın sizi her zaman şık gösterecek olan ekoseler tekrar stil kuşağında! Her sene mutlaka tasarımcıların ilgisini çekmiş olan bu kare desenlere tarih öncesi zamanlardan beri sahibiz. Kimi kaynaklar ekose desenlerinin İskoçlar tarafından bulunduğu söylemekte. Kimi kaynaklar ise bu bilginin yanlış olduğunu savunmakta. Hangisi doğrudur bilmem ama bu güzel detayı hayatımıza kattıkları için teşekkürler..

Elimizin altında mutlaka ekose desenlerine sahip bir kaç kıyafet veya aksesuar vardır. O zaman ne yapıyoruz? Tozlarını şöyle bir silkeliyoruz. Çünkü artık dolaplarımızdan çıkarmanın vakti geldi..

Peki, ekose desenlerine sahip kıyafetlerimizi ne ile kombinlemeliyiz?

Eğer ki ekose desenlerini ortaya çıkarmak istiyorum diyorsanız o zaman sade parçaları tercih etmelisiniz.. Renk olarak; siyah, beyaz, hardal sarısı, kırmızı gibi renkler ekose desenlerini daha çok öne çıkarmakta. İsterseniz bu renkleri de tercih edebilirsiniz. Ama şöyle de bir sır vermek istiyorum; ekoseler her ne giyersek giyelim her şey ile uyum sağlıyor.. O yüzden ekose desenli bir kıyafet mutlaka dolabımızda bulunmalı.

Öyleyse; Burberry Vintage koleksiyonuna bir göz atalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here