Kadife Trendi Hakkında Bilmemiz Gerekenler

0
1227
Görüntülenme
Kadifemsi, Kadifemtrak

Kadife trendi, 2016 trendi olarak karşımıza çıkıyor.

Kadife giysiler, şık ve zarif görünüme sahip kadınların kesinlikle edinmesi gereken   hoş parçalardır. Kadife aslında geçmişten günümüze sıkça kullanılıyor ve 2017 yılında da tepeden tırnağa kadifeyle boyanmış kombinler karşımıza çıkıyor.

 

Baştan aşağı kadife trendi şu sıralar moda severlerin ufkunu genişletiyor. Biraz abartı dursa bile üzerimizde özel günlerde ve spor ayakkabı ile günlük şıklıkta bende varım iddiasıyla  kendi farkını ortaya koyuyor.

 

Kadife şıklığı bu sene   elbise ve eteklerde sıkça  görülüyor. Kadife üstü işlemelere rastlamakta cabası, enfes kombinlere imza atan bloggerların da kadifeyi kullanmaları bizi hem heyecanlandırıyor hem de özendiriyor.

Üst giyim de kadifeler genellikle ağırlıklı olarak ceketlerde işlemeler ile kullanılsa da bu sene tüm üst giyim parçalarında rastlıyoruz. Vintage tarzı, ve Bomber (pilot, bombacı) ceketlerde kullanıldı.
Ayakkabıda ise, bu sezonun trendi bilek boy, sivri burun bootie’ ler de ve birçok ayakkabı detaylarında karşımıza çıkıyor. Birçok marka hatta kadifeyi abartarak  çanta, aksesuarda ve şapkalar da kullanarak gece ve gündüz kullanıma uygun trend tasarımlara imza atıyor.

Kombinler

NEGİN MİRSALEHİ

Fashion Coolture

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here