H&M, Deneysel Tiyatro ve Modayı birleştiren Bir Koleksiyon Hazırladı!

0
197
Görüntülenme

Özgünlüğüyle öne çıkan markalar arasında başarılı olmayı başaran H&M’in 2019 SS İlkbahar/Yaz koleksiyonu gösterime sunuldu. Diğerlerinden farklı diyebileceğimiz ve ‘Deneysel Tiyatro’ adıyla anılan koleksiyon ilk kez Paris Moda Haftası’nda tanıtıldı. Tiyatronun kurmaca halinin moda dünyasına yansımaları diye tanımladığımız koleksiyon yaz ayının renkli ve bir o kadar da vahşi geçeceğinin sinyallerini verdi.

“İnsanların neyin doğru neyin hayali olduğunu karıştırdıkları başka bir dünyaya geçmiş gibi hissetmelerini istiyoruz. Yeni insanlarla tanışacaklar. Yeni şeyler görecekler. Sırları ortaya çıkacak. Ve bir şekilde değişmiş olarak ayrılacaklar. Bir koleksiyonu tanıtmanın ne kadar harika bir yolu.”

Koleksiyonun tanımlayan bu sözler Londra’lı Kreatif Danışman ve Direktör Connie Harrison tarafından söylendi. Bizler ilk izlenimleri gördüğümüz anda heyecanımızı gizleyemedik.

Deneysel tiyatro adlı koleksiyonun tanıtımı: Influencer ve basın mensuplarının üç günlüğüne Arizona’daki Sedona çölüne davet eden H&M, hayali bir hikâyenin içinde yaratılan bir etkinliklerle koleksiyonunu sergileyecek. Tabii ki bizler de bu kampanyanın yarattığı etkileri canlı canlı izleyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here