Tropikal Desenleri Keşfetmeye Hazır Mısınız?

0
1189
Görüntülenme

Şehrin karmaşasından az olsun kurtulmak mı? Mümkün değil! Karmaşayı daha da karmaşık hale getiren, ruh halimizi yaşamımıza uyarladığımız rutin günlerden kafanızı kaldırın ve trendlere bir göz atmaya başlayın.
Günlerimizi tropikal desenlerle renklendiriyoruz ve gökkuşağının tüm renklerinin hareketini desenlere işliyoruz.
Yine doksanları hatırlattı değil mi? 90’lardan kalma giysilerinizin tozunu alın ve güne anılarınızla devam edin.

 

Her gittiğiniz yere renk getirme fikri oldukça etkileyici gibi gözüküyor. Ayrıca güne iyi başlamak için de müthiş bir çözüm.

Trendlere uyum sağlayayım derken abartmamaya dikkat edin. Zira ne zaman ortaya çıktığı hakkında tereddüt ettiğimiz alevli şortlardan kurtulabilmiş değiliz.

Tropikal gömlekler her stile uyum sağlayabilir. Sert yapılı bakışları hafifletir. Gülüşünüzü şenlendirirler. Bir tüyo vereyim mi? Hem bu sene kızların da baya ilgisini çekiyor bu desenler dikkatini çekmeyi istediğiniz biri varsa yapacağınız ilk şey bu gömleklerden edinmek olsun.

Tropikal desenler genellikle hareketli parça olduğundan pantolonunuzu biraz sade tutmakta fayda var. Ayrıca bermuda şortlarla da fresh görünüme sahip olabilirsiniz. Renk seçimini ise gömleğimizin desenlerde olan herhangi bir renk  pantolon seçimiyle oldu bu iş.

Essiz desenlere bir göz atmaya ve kombinleme türlerine göz atmaya  ne dersiniz?

MANGO
MANGO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here