Erkekler için 2019 Sonbaharına Uygun Trend Önerileri

0
426
Görüntülenme

Issız bucaksız soğuk devrimi için geri sayım başladı. İnce ve yavan parçaları rafa kaldırın ve derinlemesine dizayn edilmiş motifleri hayatınıza katın. Gün geçmiyor ki trendler yenilenmesin! Moda haftalarından esinlendiğimiz stilleri birde sonbahara uyarlamak var. Bu durum erkekler için biraz sıkıcı olabilir. Bizler ise sadece bilmeniz gerekenleri sizlere sunacağız. Nereden başlayacağımızı bilemeyerek duraklıyoruz ve zamanın bize kazandırdığı sizin zamanınızı da önemsediğimiz takdirde kafamızda şekillenen tek renk stilleri yani moda dünyasının deyimiyle tonsurtonları erkeklere nasıl uyarlarız diye münakaşa ediyoruz.

Elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda ilgimiz çoğalıyor ve tek renk ve  dikkat çekmeyecek renkleri sıralıyoruz. Siyah, beyaz, lacivert ya da daha soft renkler. Gayet sade ve mevsimine yakışır bir kombin yapacaksanız eğer, hafif bol ve orta belde bir pantolon üzerinize ise aynı tonda bir tişört bu görevi üstlenebilir. Kombin tamam, ama burada sonbahara özgü bir şeyler eksik! Tam ihtiyacımız olduğu anda ceketler bizlerin sezonluk misafiri olup  hayatımıza bir anda dahil oluyor.

Yağmurluklar, trençkotlar, bomber ve kot ceketler! Bunları geçen yıl da görmüştük. Bizlere daha önceden az rastladığımız taze bir kan lazım? Windbreaker, Türkçe adıyla rüzgârlıklar, kanguru montları da denebiliyor. Bizler 2018-2019 sonbahar/kış mevsimlerinde kesinlikle öneriyoruz. Hayatınıza renk katmaya bu ceketlerle başlayın. Ayrıca her sezon trendlerde yer alan kot ceketler veya bomberlar da bu kombinlerinize alternatif niteliğinde. Kombininize tamamlayıcı parça olarak sportif çantalarınızı ve düz tonlarda tercih ettiğiniz spor ayakkabılarınızı dâhil edin.

 

Sezonun önde gelenlerinden olarak aklımıza kazınan diğer bir parça bel çantaları oluyor. Erkeklerin çanta takma alışkanlığına yeni bir düzen ekleyen bel çantalarını taşımak sizleri asla zorlamayacak. Bunun yanında hafif yandan casual çantalar da eklenebilir. Büyüklükleri tartışılsa da ideal olarak dikdörtgen ve orta boyları tercih edebilirsiniz.

Bel çantalarına dönüş yaptığımızda genelde renkli ve göz alıcı modeller daha fazla sevilse de daima sadelikten yana olanların tercihi olan siyahlar bizleri daha fazla kendisine çekiyor. Kombin konusunda tereddüt etmeyin. Rutin kombininize oversized bir ceket eklediğinizde çantanız kendiliğinden sizlere uyum sağlayacak. Bu sayede cüzdanınız, anahtarınız, telefonunuz ve diğer yanınızda taşımanız gereken eşyalarınızı güvenle koruyabilirsiniz.

Genellikle pantolon seçimleriniz nasıl oluyor? Dar paçalı mı yoksa daha bol kesimler mi? Her ikisi de oldukça fazla kullanılıyorken, dar paçaları abartmayacağınız bol kesimleri ise daha fazla sevmeniz gerektiğini söylemek isteriz. Her ikisi de sizleri huzursuz ediyorsa hayatınıza kazandırmanız gereken rahat ve konforlu jogger pantolonlar var.

Yine renkleri olarak çeşitlensede bizler, daha sade renkleri seçmenizi öneriyoruz. Daima kombinleme kolaylığı sağlayan jogger pantolonlar, sloganlı ve baskılı Sweatshirt’ler ile şahane duruyor. Sokak stilinizi fazla ciddiye almayın.

 

Aslında demek istediğimiz rahat ve kolay kombinlerin peşinden gidin. Sizi farklılaştıracak aksesuarlar kullanın. Mesela çoraplar, onları asla gizlemeyin veya şapkalar, denizci tipi kasketler ya da  bereler. Bunun haricinde kemerler, bandanalar ve daha birçok hatırı sayılır aksesuarla tarzınızı kolayca şekillendirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here