Düz Siyah Elbiseyle Yapılacak 5 Kombin Fikri

0
1599
Görüntülenme

Asi siyahın gizemli dokunuşlarını üzerimizde görmeye bayılıyoruz. Siyah, bizleri hem hafifletiyor hem de asaletiyle proporsiyonumuzu olduğundan daha ince gösteriyor. Siyahın sihir etkisini keşfetmeye hazır mısınız?

Söz konusu siyah elbiseleri bir kalıba uydurmak kolay gibi gözüküyor. Lakin şık olmayı arzulayan kadınlar için o kadar da kolay olmadığını görüyoruz. Kendall Jenner stilinden ilham aldık ve siyah vücuda yapışan feminen elbiseyi maskülen parçalarla match ederek stilimizi alevlendirdik.

Siyah ile hangi renkler yakışıyor? Bu sorunun cevabını herkes kendi göz zevkine göre cevaplıyor. Ortalamalara baktığımızda, canlı, sıcak renkler siyaha enerji katıyor. Bu sene trend renk karıştırma işlemini bu kombinlere de uygulayabilirsiniz. Mesela bir siyahın üzerine mavi, maviye destek ise pembe tonlarından sağlanabilir.

Stile göre yorumlarsak:

1- Sokak stilinin parlayan yıldızları Oversize trendleri tam da siyah mini elbiseye göre olur. Kot ceketler ile festival havası yaratabilir, kamuflaj ceketler ile de militer ruhu zirveye çıkartabilirsiniz. Siyah deri ceketler ile günün yıldızı olun.

 

2- Oversize’a alternatif, üzerinde renk sevmeyenler için geliyor. Rock grup tişörtlerini neyin üzerine giymedik ki? Birde oduncu gömlekleri var. Serin havaların yıldızlarını üzerimize yansıtıyoruz ve izlemeye devam ediyoruz. Gömlekleri veya tişörtleri istersek bağlayıp kullanıyoruz istersek de özgür bırakabiliyoruz.

 

 

3- Siyah elbiseler gecelerinde yıldızı! Sade minimalist şıklık mı? En sevdiğimiz.  Gece gidilen davet, sıcak akşam yemekleri kusursuz görünüm için yapılacak tek şey tabi ki ufak bir dokunuş. Bu etkiyi aksesuarlar, ayakkabı, çanta veya kaşe kaban seçimi. Bu parçalardan biriyle bile şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

4- Üniversite stiliyle siyah elbiseyi renklendirmek gayet kolay. Slip elbiseler, altına giyilen tişörtler ile casual görünümlere  imzanızı atın. Bir diğer rengi ise kombinlerimizde   elbise altına giyilen opak renkli çoraplar ile sağlayabiliyoruz. Tam da yaşınıza uygun fresh kombinler yapabilirsiniz.

 

5- Ofis şıklığına adını yazdıran siyah mini elbiseler genellikle blazer ceketlerin altına giyilerek uyum sağlanıyor. Genellikle altına uzun çizme tercih edilir. Elbise siyah olduğundan blazer ceketimizi star parça haline getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here