Colorista Serisinin Ürünlerini Keşfedin

3
2050
Görüntülenme

Saç renginde sınırsızlığa yelken açmaya hazır mısın? Eğer cevabın evet ise Loreal tam da sana göre bir güzellik yapmış ve Colorista serisi ile onlarca renk alternatifi sunmuş bizlere. Saçlarında yapacağın cesur hareketler ile bambaşka görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Renk skalasını yakından tanımak ister misiniz?

Aslında Loreal bizlere kalıcılığı konusunda 3 tane seçenek sunmuş:

  • Sadece bir günlük kalıcılık için, Colorista spray tam sana göre. Yaratıcı ve ışıltılı saçlara sahip olmak hiç bu kadar  kolay olmamıştı. Renklerde sınırlama yok. Kendi ten rengine uygun istediğin rengi seçebilirsin.
  • 1/2 hafta kalıcılık isteyenler için, Colorista washout renkleri tam da sana göre. Açık tonlara sahip olanlar için, pastel tonlar yani mavi, pembe, indigo, peach doğru seçim olacak. Koyu tonlarda saç renklerine sahip olanlar ise, canlı renklerden oluşan mesela, turuncu, kırmızı, turguoise, burgundy gibi daha yoğun tonlar saçlarınız için etkili olur. Benim saçım koyu tonlarda fakat ben pastel tonlarda Colorista Washout denemek istiyorum diyorsan öncelikle saçınızı Bleach açıcısı ile açmanız gerekir. Açıcı işlemi saçlarınıza zarar vereceğinden ben sizlere tavsiye etmiyorum! Saçlarınızda oluşan hasarları onarmak zaman alabilir.
  • Eğer saçlarınızda renklerin kalıcı olmasını istiyorsanız Colorista paint serisini kullanarak #clearMixer etkisiyle yaratıcı renkler çıkarabilir. Hayalinizdeki tona sahip olabilirsiniz.

Fiyatları ne kadar? Fotoğrafların üzerlerine tıklayarak fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Colorista Spray
Colorista Wash Out
Colorista Ombre veya Balayage

Nasıl kullanılır? 

Kullanımları oldukça basittir. Kısaca washout kullanımı saçların yarısı öncelikle üstten toplanır ve kalan kısım için elimize sıktığımız boyayı hafifçe saçımıza uyguluyoruz. Diplere değmemesine dikkat edin diplerden en az iki parmak altına uygulamaya başlayın.

Tüm saça uyguladıktan sonra 15-20 dakika önerilse bile iyi sonuç almak için 30 dk bekleyin ve saçınıza kat kat uygulayın.

Saçınızın yapısına göre kalıcılıkları değişim gösterebilir.

 

Colorista’yı tavsiye eder miyim?

Araştırmalarımın sonucunda Coloristayı deneyen birçok kullanıcı hüsranla sonuçlandığını söylüyor. Özellikle koyu tonlu saçları olanlar saçlarında hiçbir değişim olmamasından şikayetçi. Bu yüzden açık tonları seçmekten kaçınmalısınız. Çünkü bilinmesi gereken bir gerçek var ki açık tonlar koyu saçlara uygulandığında açıcı olmadan etki etmezler. Koyu tonlarda saçlara sahip olanlar kırmızı, mor gibi daha yoğun renkler sizler için ideal olabilir. Açık renk saçlara sahip olanlar için gayet güzel sonuçlar elde edilmiş. Fakat 1-2 hafta kalıcı diye yapılıp saçtan çıkmadığından da şikayet edenler oldukça fazla.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here