Chiara Ferragni’nin NYFW Stillerini Yorumluyoruz

0
999
Görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde sonlanan New York Fashion week etkisi hala devam ediyor. Birçok tanınmış blogger gibi Chiara’nın da tüm hafta boyunca uğrak mekânı olduğu moda haftası günlerinde Chiara’nın stiline göz atmaya ve kombinlerinden ilham almaya ne dersiniz?

 

Ferragni, birinci günde dantel elbisesi ve çorap çizme şeklinde pembe ayakkabılarıyla W’nin öğle yemeğinde. Öğle yemeği için renk seçimleri ve dantel detaylı elbisesiyle harikalar yaratıyor. Tek omuzlu mini elbisesini altın detaylarla tamamlayan güzel blogger saçlarını da özgür bırakmaktan yana.

Sevgilisi Fedez ile uyumlarını bilmeyen yoktur. Peki ya stillerinin uyumu? Bu hafta onları çift olarak beğendiğimiz günler yaşıyoruz. Rock stilleriyle gözlemlediğimiz gecede kırmızı ve siyah renklerinin baskınlığını görüyoruz üzerlerinde.

Galalara da katılmaya özen gösteren Chiara ağır gece stiliyle karşımızda. Siyahın zarafeti ve iki ayrı bölümden oluşan payet detaylı elbisesiyle gecenin yıldızı olmaya aday. Saçlarıyla elbisesine hareket katarken siyah tonlu göz makyajıyla da göz dolduruyor. Diğer stili ise onu renklendiren cinsten. Eteği ve büstiyeriyle aynı ton ve desenlerde olan ve eteğindeki tüy detaylarıyla oluşan stili, bizlere yaz mevsiminin henüz sonlanmadığını anımsattı.

Editörün en fazla beğendiği stil bu olsa gerek. Fötr şapkanın çok yakıştığını ve iki pencereli cesur elbisesiyle tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Zincirli çapraz çantasıyla stilini alevlendirerek şapkası ve çantasıyla kombinini sporlaştırmayı başarıyor.

Yeşil tonlarının hâkimiyetine sahip New York sokaklarında floral elbisesi deri şapkası ve deri botlarıyla tam bir sokak stili oluşturmuş. Babaanne stilinin trend olduğu elbise motiflerini Chiara’nın da üzerinde görüyoruz.

Baştan aşağı dore detaylarının feminen hava kattığı asimetrik kesim, yakası kruvaze gelen hoş elbise tam da bu yılın trend parçası. Chiara, vintage gözlüğüyle sokak stilinde harika gözüküyor.

Chiara Ferragni: The Blonde Salad

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here