Bu Yaz Uymanız Gereken Renkli Gözlük Trendi

0
1759
Görüntülenme

Gözlükler ya siyah, ya kahverengi, ya da şeffaf olurdu eskiden değil mi? Değilmiş! Hiç bu kadar rengi yüzümüzde hissetmemiştik sanki.  Trend alarmı bu yaz yüzümüze renk getiriyor ve bir anda kendimizi rengârenk gözlüklerin büyüsüne kapılmış halde buluyoruz.

JESSİCA WANG
Gigi Hadid

 

Hadi yaz gelmesiyle kıyafetler renklendi bu olası bir durumdur. Gözlükler durur mu hiç? Bundan önceki kaç yılın acısını çıkartıyor bilemiyorum ama  renklerin ışıltısında  kaybolmamak elde değil.

Yaz renklerini barındıran gözlükler sokak stiline damga vurdu ve trend parça bu sezon şüphesiz gözlükler oldu.

Renkli gözlüklerin göze hoş gelmesinden ziyade faydası da var. Özellikle gözleriniz güneşten rahatsız oluyor ise bu gözlükler gözünüzü  güneş ışığından koruyor ve zarar görmesini engelliyor.

Şifa niyetine takabilirsiniz. Şıklık mı? Şüpheniz olmasın gözlükleriniz ile kontrol altında.

Duygu Özaslan

Her yüz tipine uygun üretilen gözlükler geniş hedef kitleye ulaşmayı başarmış. Bizlere 90’ların Retro trendlerini anımsatıyor. Renklerin arasında kaybolmadan önce birde bizleri şeffaf gözlükler karşılıyor bu sezon. Kombinlere ayrı hava katan şeffaf gözlükler tam da sadelikten yana olanlar için.

Negin Mirsalehi

Genellikle pembe, turuncu gibi canlı tonlar esmer tenlere yakışıyor iken, sarı ışıltılı renk pigmentleri ise kumral ve sarışınlara yakışıyor.

LUANNA

 

BELLA HADİD
BRITTANY XAVIER
LUANNA

BRITTANY XAVIER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here