2018 Sonbaharında Kaçırmamanız Gereken Sweatshirt’ler

0
1449
Görüntülenme

Her mevsim başlangıçlarında ve sezonların kapıları aralandığında ortaya çıkan cıvıl cıvıl Sweatshirt’ler, sezonun trend renkleriyle karşımızda! Tabii birde modeller var. Hangi parçaların gücü yeter ki tüm trendlere uyum sağlamaya? Diye düşünüp dururken harekete geçmeye hazırlanın.  Sonbaharın en güzel açılışını Sweatshirt karnavalıyla açıyoruz. Henüz bu müthiş ayrıntılarla tanışmadıysan eğer memnuniyetle tanıştırayım sizleri. Onlar günlük stilin romanını yazıyor. Üzerimize her giydiğimizde aşk yaşıyoruz. İçimizdeki heyecanı dışımıza yansıtmak mı? Sloganlı Sweat’ler tam da bu işlevi görüyor. Hele de espiriliyse tadından yenmez. Bu yıl sloganlar, rozetler, işlemeler, armalar yani aradığımız her şeyi bulabileceğimiz ürün çeşitliliği mevcut.  Bu modeller özellikle maskülen ve militer tarz için kaçınılmaz olacak.

Trend modellerden bahsetmişken tüyleri es geçer miyim? Balon kollu, tüylü, oversize Sweatshirt’ler cezbediyor bizleri bu sezon. Ne ile kombinlerim diye düşünenler için de biz vinil tokalı etekleri tavsiye ediyoruz. Sezonun trend renkleri zaten kendi başlarına olay yaratıyorken sweatler de gözümüzü tırmalıyor.

Doğanın ışıltılarını üzerimizde hissettiğimiz maviler, yeşiller, canlı kırmızılar tabii ki birde pastel tonlara da takılıyoruz ve gözlerimizi alamıyoruz. Pullar, payetler birde bu sene gözümüze çarpan çizgiler sonbaharın merak uyandıran unsurları. Bu sene ki karmaşaya kalp mi dayanır? Derseniz eğer bende şüpheliyim. Rengârenk bir yazın etkisinden henüz çıkamamışken, sonbaharın yavaş yavaş sinsice yaklaşan karmaşasıyla heyecanlanıyoruz. Bu sene birde volanlar yani göz bebeklerimizi de unutmayarak bir kalp bırakıyoruz onlara.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here