Bisikletçi Şortları Nasıl Giyinmeli?

0
347
Görüntülenme

Trendlerin şaşırtıcı ataklarını kabul etmek ve dolayısıyla benimsemek daha da zor bir hal almaya başladı. Yeni neler var, derken rahatlıklarından asla ödün vermeyen kadınların modaya kattığı bisikletçi şortları dikkatimizi çekti. Aslanda sektörde onlara: kısa tayt, antrenman şortu, bisiklet şortu, koşucu taytı denebiliyor.

Moda haftalarında da saygıdeğer olmayı hak etmiş bisikletçi şortlarını kimisi saçma ve çirkin bulsa da onları harmanlayıp vücut tipine uyduranlar sayesinde çokça ilgi gördüler. Eminiz ki kusursuz bir fiziğe sahip olduğunuzu düşünmüyorsunuz. O halde ben bunu giyemem diyenler ve basenleriyle barışık olmayanlar da vardır elbette. Belli kalıplara girip fotoğraflarda gördüğünüz karelerin kopyası olmanıza gerek yok. Lakin ilham almanızda fayda var.

Bazı Blogger’lar cesurca tüm vücut hatlarını ortaya koyarken bazıları ise onlara alternatif geliştirmiş. Bizlerin ise bisikletçi şortlarını sokak stilimizde kullanmamız için bu alternatife ihtiyacımız var. Nasıl mı? Tabii ki onları oversized ile tanıştırarak! Zıtlıkları bu karelere de eklesek fena olmaz. Biz genellikle uzunluklarından ve bolluklarından şüphe etmediğimiz Sweatshirt’lerle görmeye bayıldık. Şortunuz abartıdan daima uzak olduğu için onu dilediğiniz parçayla kombinleyebilirsiniz. Rengârenk bir sweatiniz var ve sokak stilinde biraz şatafatlı olduğunu düşündüğünüz için kullanmıyorsunuz. İşte! Tam da burada devreye bisikletçi şortları giriyor.

Alternatifleri genişletmek gerekirse spor salonlarında ve sabah koşusunda da ideal seçimlerinizden olabilir. Bol gömlekler uzun tişörtler ve elinizde bulunan diğer parçalar, hepsi için artık daha modern bir kombinleme seçeneğiniz var. Bisikletçi şortlarının bir diğer özelliği ise, boyunuzu daima uzun göstermesidir.

Bir başka kombin önerisi de sizlere ve sokak stiline biraz garip gelebilir.  Onları ceketlerle bütünleştirmeyi düşünen kaç kişi var? Eminim sayımız bir hayli azalmıştır. Ama bunu deneyimleyenlerin çabasının hiç de boşa çıkmadığını görebiliyoruz. Özellikle elbise gibi kullanılan ceketleri önünüz kapalı şekilde kullanarak şortunuzu giyebilirsiniz.  Onları dilediğiniz topuklu ayakkabıyla harmanlayabilirsiniz. Sonuç mu? Şahane görünümler ve ilgi çekici kareler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here