Beyaz ve Açık Tenliler Hangi Renklerde Kıyafetler Giymeli?

0
216030
Görüntülenme

Hep bizde olmayanı isteriz ya hani, mesela; saçlarımız kıvırcıksa düz, beyaz tenliysek esmer olmayı. Bu döngüde herkes bir başkasını örnek alır ve onun gibi olmak ister. Hiçbir zaman tam olarak tatmin edemeyiz kendimizi. Oysa kendimizle mutlu olmayı bilsek her şeyin çok daha sağlıklı olacağını fark etmemiz gerekir. İnsanların kendilerinde değiştirecekleri en zor şey belki de ten renkleridir. Ten renginizi değiştirmek için verdiğiniz çabayı kendinizi sevmeye ve keşfetmeye adayın. Beyaz tenliyseniz sizlere yakışacak envaı çeşit renk ve desenin tadını çıkarın. Henüz kendinizin farkına varmadıysanız ise işte tam da burada bizlere biraz kulak verebilirsiniz.

Trend renklere bir gözümüzü dokundurduğumuzda yaz renklerini kış aylarında, kış renklerini de yaz aylarında görmenin mümkün olduğunu görüyoruz. Bu iyi bir haber! Mevsimsel renk sınırlaması olmadan dilediğimiz rengi kendimize uyarlayabiliriz. Lakin ten rengimize uyması şartıyla!

Beyaz tenli olmanın verdiği avantajlara dayanarak sizleri öncelikle siyahın asil yanına davet ediyorum. Kusursuz ten renginizde mükemmel duracak siyahları günlük hayatınızda bolca kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Esmer olanlarda kendini ifade edemeyen siyah, sizlere büyük avantajlar sağlar. Erkekler için; siyah ceketler, siyah tişörtler, sweatler. Kadınlar içinse; siyah elbiseleri baş tacı edeceğiniz, siyah üstleri ve pantolonları kusursuz taşıyacakları günler diliyoruz. Ayrıca kadınlar için siyah elbiselerde olan ışıltı detayları ve gold aksesuarlarda beyaz tenli olanlara çok yakışır.

Kot tercihlerinizi daima koyu tonlulardan yana yapın. Kadınlar veya erkekler fark etmez her ikisi de kotlara bayılır. Özellikle Jean’leri hayatımızdan çıkaramayız değil mi? Bu durum sizlere birçok avantaj sağlayabilir. Çünkü koyu renkleri herkes sever ama herkesin ten rengine yakışmaz.

Ten renginizi ortaya çıkaracak canlı renkler kategorisinde; hardal, taba, haki, gece mavileri var. Renk alternatiflerinin geniş olduğu renk skalasını tanımaya ve keşfetmeye başlayın. Hardal üstler, taba ceketler ve gece mavisi tulumlarla stilinizi tamamlayın. Sezonun en trend ve gözde rengi kırmızının her tonunu yakıştırıyoruz beyaz tenlilere. Özellikle parlak kırmızılara ve tam bir kış rengi olan bordolara bağımlı halde yaşayın. Kış için tercihiniz kırmızı vinil etekler ve bordo kabanlar olabilir.

Eğer esmer tenliyseniz, esmer tenli olanlar için yazdığımız içeriğimize göz atabilirsiniz. Esmerler için giyim tahminleri.

Beyaz tenliler için makyaj önerilerini ise: Beyaz tenliler için makyaj önerileri

İçeğimizde görebilirsiniz. 

Kombin Önerileri

Picture 11 of 11

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here