Bershka’nın Pantone Eşliğindeki Yeni Kapsül Koleksiyonu

0
40
Görüntülenme

Pantone Renk Enstitüsünün her yıl düzenli olarak trend renkleri seçtiği ve o renklere dönem boyunca bağlı kaldığımız doğrudur. Bershka da insanların zaaflarını kullanarak yeni hamlesinin temelini pastel ve neon tonlarının hâkim olduğu özgün koleksiyonuyla yaptı. Adeta Kombinlerde tek renk kullanımlarının avantajlarını vurgulayan yeni stillerde bahar tonlarıyla özdeşleşen mizahi tavırlar bizlere oldukça fazla ilhan verdi.

Bershka, sezonun neredeyse tüm trendlerini bünyesine alan ve yenilikleri daima revize eden markalar arasına girmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca odak noktasını en fazla; kargo pantolonlara, bucket şapkalara, bisikletçi şortların ve oversized stilellere çevirdi.

Bunların yanında zıtlıkları seven moda kürlerine de rastladık. Blazer ve bisikletçi şortlarının birleşmesi üstelik her parçanın aynı renk tonuna sahip neonlardan olması koleksiyonun dikkat çeken ve insanları cezbeden yanını ortaya koyuyor.

Erkekler için renk skalarını genişleten pantone tonlarıyla özgün stilleri daima yaşatabilirsiniz. Cesur diye tabir edeceğimiz neon tonlarını adeta zihinlerine kazıyacak Pantone koleksiyonunda satın almadan geçemeyeceğiniz parçalara rastlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here