Bayramda İndirimli Alışveriş ve Kombinler

0
1136
Görüntülenme

Bayrama sayılı günler kala neşemize ve heyecanımıza ortak olacak kıyafetlerimizi de bayram şekeri tatlılığında seçmeliyiz. Çocukken bayram heyecanı bir başkaydı. İliklerimize kadar hissettiğimiz mutluluk hissini şimdilerde narin bulabiliyoruz. Bu bayram kendinizi biraz şımartın ve diğerlerinde olduğu gibi sade ve renksiz bayram yerine cıvıl cıvıl neşenizin eksik olmadığı mutlu bayramlar geçirin. Hem bir tüyo vereyim mi? Kıyafetlerde 90’ların izlerini gördüğümüz şu günlerde biraz olsun eski bayramları tadıyoruz kıyafetlerimiz ile heyecan verici değil mi? Heyecanımıza kıyafet seçimlerimizi de ortak edelim ve sizler için derlediğim en iyi alışveriş rehberine hep birlikte bir göz atalım. Yine şanslı olduğumuz günler yaşıyoruz. Markalar bizler için bir güzellik yapıp sitelerinde ve mağazalarda bayrama özel indirimler uygulamaya başladı. Bu fırsatları kaçırmamakta fayda var.

Sonbahara giriş olarak adlandırdığımız ağustos un son günlerinde hem bahar için hem de sonbaharda giymelik uzun kollu üstler seçmekte fayda var. Volan trendi devam ederken içinizdeki kıpırtılara kulak verin ve şimdiden güzel volanlı ya da işlemeli bir gömlek edinin. Gömlek seçiminde sezonun trend renkleri kırmızı, açık mavi ve beyaz renklerini düşünebilirsiniz. İşte sizlere bayram için en iyi fiyatlarla gömlek listesi.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünlerin fiyatlarını ve ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz. 


                                                              

Pantolon mu, etek mi? Bu ikilemde kaldığınız çok olmuştur. Ama merak etmeyin her ikisi içinde güzel alternatifler bulunuyor. Zira şu zamanda trend olan o kadar fazla model var ki. Tercihinizi bayram için yapacaksanız eğer kalbinizdeki mütevazılığı üzerinizde hissedeceğiniz midi boy etekler bu bayram tam da sizler için. Birçok stile kolaylıkla uyum sağlayan midi boy etekler bu senenin parlayan yıldızları. Bunlarla kusursuz kombinler ise sizin elinizde. Model ve desenlere baktığımızda floral desenler, çizgi desenleri ve düz renkler oldukça fazla kullanılıyor bu sene. Gömleğinize yakışacak etek tercihinizi size bırakıyoruz.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünlerin fiyatlarını ve ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz. 

 

Pantolon modellerinde bu kadar fazla seçenek varken kolay kolay sade olamıyoruz bayram sonuçta. Kâğıt torba adıyla anılan halk tabirinde bağlamalı pantolonlar olarak geçen havuç pantolonları tercih etmenizi tavsiye ederim. Bu sene öne çıkan mat renkleriyle güzel ahenk yakalayabilirsiniz.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünlerin fiyatlarını ve ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz. 

Ayakkabı tercihinde ise, biraz gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu senenin tendlerinden olan önü kapalı topuklu modeller ya da düz spor ayakkabılar ile konbininizi tamamlayabilirsiniz.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünlerin fiyatlarını ve ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz. 

 

Haydi! seçtiğimiz parçalar ile yapılacak kombin alternatiflerine hep birlikte göz atalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here