Alt Üst Takım Giyme Trendini Keşfedin

0
3286
Görüntülenme

Daha yeni yeni yerleşmeye başlayan takım giyinme trendini göz önüne çıkarıyoruz bu yazıda. Trend çanları moda dünyasında çalıyor ve birçok parça ile kadınlar maskülenliğin kitabını yazıyor. Sadece maskülen değil, feminene de ışık tutan floral desenli takımlar ile müthiş kombinlere imza atabilirsiniz. İlk olarak podyumlarda gördük bu stili ve tabii ki biraz abartılı bulduk. Sonrasında moda evlerinin güzel, kusursuz fiziğe sahip mankenlerin, üzerlerinde  süslediği aynı renk ve aynı desen takımlarını tanıtımlarda gördük yine tatmin olmadık. En son çare sokak modasına yön veren birçok tanınmış blogger’da görmek oldu bu stili, işe yaradı mı dersiniz? Şüpheniz olmasın! Artık takım kombinler her yerdeler.

GUCCI
JIL SANDER
URBAN OUTFITTERS

 

Sosyal mecralarda stiliyle fırtınalar estiren henüz 20 yaşını yeni doldurmuş, fiziğiyle, güzelliğiyle, giyimiyle, gölgesiyle bile ikon olmaya hazır ilham kaynağı, Gigi Hadid üzerinde sıkça görüyoruz bu takımları aslında. Hem yaz hem kış konforuna tanık olduğumuz takımları rahatlıkla günlük hayatınıza şıklık katabilirsiniz.

VOGUE
GIGI HADID

Genellikle pantolon ceket ikilisinin ahengine şahit olmuşuzdur. Akşam şık bir yere mi davetlisiniz? Ya da acil dışarı çıkmanız gerekiyor ve ne giyeceğiniz hakkında en ufak bir bilginiz yok mu? Tam bu esnada kafanızda şekillenen, takım kombininiz varsa eğer işte şimdi işiniz çok daha kolay. Hayallerinizin temelini şıklık garantisiyle atabilirsiniz. Ve kolaylıkla maskülen bir zarafete ulaşabilirsiniz.

MANGO
NEGIN MIRSALEHI
KENDALL JENNER

Yaz için seçenekler çoğaltılabiliyor. Lakin trendlerden bahsedecek olursak floral desenleri hiç es geçer miyim! Aynı desene sahip şort ve üstleri çok sık görmeye başladık, bazen de etek olabiliyor. Başarılı kombinlerin temelini bir şort ve bir top ile atabilirsiniz. Aynı şekilde yaz için üretilmeye devam eden jogger tarzı ya da havuç pantolonlarla da aynı haz, rahat kombinler elde edilebiliyor. Sahilde bir akşam yürüyüşü ya da ufak doğa gezintileri, hem rahat hem şıklıkta feminenliği yakalayın. Altına da tabii ki yazın star parçaları terlikler.

NEGIN MIRSALEHI
URBAN OUTFITTERS
ZARA
URBAN OUTFITTERS
URBAN OUTFITTERS
ZARA
GIGI HADID

Kalem etek, ceket kombinleri ise ofis şıklığının vazgeçilmezleri. Kadın fiziğini mükemmel gösteren kalem etekler iş hayatında sıkça kullanılıyor. Vücudunda problemli bölge olduğunu ve kalem etek giyemeyeceği kanısına varanlar için ufak bir önerim var. Ceketinizi biraz uzun tuttuğunuz takdirde kusurlu bölgelerinizin kamufle olacağından emin olabilirsiniz. Sadece kalem etekle değil aslında, ofis şıklığına uygun müthiş cigarette pantolonlarla da maskülen stilinizi alevlendirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here