2019 Yılbaşı Gecesi Stilinizde Dikkate Almanız Gereken 5 Trend

0
307
Görüntülenme

Zamanın çabucak geçtiğine inanmak istemesek bile her senenin kapanışını şatafatlı bir yılbaşı devrimiyle yapıyoruz. Bitiş mi desek başlangıç mı? Kimisine göre yeni umutlar, yeni heyecanlar getirir yeni yıl. Umutlarımıza kıvılcım olacak yeni başlangıçları doğru adımlarla gerçekleştirmeniz dileğiyle yeni yılınızı şimdiden kutluyoruz.

Kış ayının ortalarında olması itibariyle yeni yılda genellikle kıyafetlerinizi özenle seçmemiz gerekir. Tabii ki makyajınızı ve saçınızı da aynı şekilde. Abartıya kaçtığınız günlerden biri. Peki! Sezonun getirdiklerini filtrelediğinizde hangi sonuçlar çıkıyor? İşte! En eğlenceli kısımlardan biri. Koltuğunuza uzanmış kahvenizi yudumlarken yılbaşında nasıl bir stile yön vereceğinizi bilmek ve aynı zamanda onları nereden alacağınıza dair fikirleri edinmek şahane olurdu. İşte bizler bunları size vaat ediyoruz. Hazırsanız başlayalım.

 

  • Işıltılar parıltılar: Sezonun alışılagelmiş trendini yeni yılda da hayli fazla göreceğiz. Renk olarak gold ve griler öne çıksa da bejlere ve siyahlara eklenen parıltıları yadsıyamayız. Hem makyajda hem de kıyafette öne çıkan parıltıları elbiselerde, eteklerde ve Top’larda görebiliyoruz. Omuzu tutturmalı vatkalı mini elbiseler, maxi eteklerle takım oluşturulmuş minik üstler, kruvaze veya V şeklinde gelen midi eteklere şahit olmakla kalmayıp sahip olma güdüsünü sizlerde hissettiniz değil mi?

 

  • Kırmızılar: Gelenekselleşmiş bir trend haline gelen kırmızı aslında yılbaşının adeta bir simgesi. Kıyafetlere de özenle işlenen kırmızı rengini, küçük ve vücudu saran bir elbisede ya da şık bir bluz ile kombinlenmiş deri taytla birleştirmek güzel olurdu. Bu sayede şıklığınızın ağırlığını aksesuarlara verebilirsiniz. Burada ise devreye gold takılar, abartılı küpeler giriyor.

  • Bembeyaz veya Simsiyah: Asil ve ağırlığınızı korumanız gereken bir yere mi davetlisiniz? O halde ya simsiyah ya da bembeyaz olun. İşin kolayına kaçmak isteyenler tulumla tek hamlede bunu başarabilir. Zoru sevenler ise kombinleme metotlarıyla tonsürton yaratmaya çalışacaktır. Bizim önerimiz ise bu tek renk seçimlerinde yılbaşında istisnai bir nokta atışını kırmızı ayakkabılardan yapmanızı önermek olur.

  • Makyajda ışıltılar: Gözlere uygulanan ışıltılı farları yılbaşında da görmeyi umut ediyoruz aydınlatıcıdan simli farlara tüm makyajınız yerli yerinde olmalı. Geçtiğimiz sezona nazaran mat lipsticklerin yerini parlak rujlar alıyor. O halde 2019’a girişiniz abartılı bir makyajla olsun ister misiniz?

  • Saçlar: Kısa saçlara sahipseniz onları özgür bırakın. Zaten makyajınızın yeterince göz alıcı olduğunu düşünürsek saçlarınızda birazcık hafiflik olsa hiç fena olmaz. Dağınık dalgalar ya da jilet gibi bir fön işinizi görür gibi. Uzun saçlı kadınlar için ise önerimiz daha derli toplu saçlardır. Bunu atkuyruğu ya da fazla uğraşılmamış bir topuzla sağlayabilirsiniz. Hem bu sayede şatafatlı küpelerinizi de göz önüne sermiş olursunuz.

                 Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun, Mutlu seneler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here