2019’un Trend Parçalarındaki Dikkat Çeken Hologram Efektleri

0
363
Görüntülenme

Uzay esintili renkleri yakın zamanda moda literatürümüze eklediğimiz doğrudur. Daha da ileri nasıl gidebiliriz diye düşünürken cevap gecikmedi. Her yeri kaplayan holographic esintiler yeni gözdemiz ve mercek altına aldığımız trendler arasında olmayı başardı.

 

Öncelikle saçlara ve makyajlara gelen gri esintilerle başlamak istedik. Metalik grilerin tüm saçınızı süslemesi ve ortaya çıkan kusursuz görünümlere gözümüzün alıştığını hatta makyajımıza gelen gold ve simli vuruşlara da aşına olduğumuz yadsınamaz bir gerçek.

Kıyafetlere geldiğimizde metalik hologramların bir arada sunulduğu, Coachella’da gördük desek yalan söylemiş olmayız. Cesur kıyafetlerin yarıştığı ve trendlerin baş gösterdiği festivalde tüm vücudu kaplayan cesur grilere şahit olduk. Hatta onlara sokak stillerinde de rastlıyoruz. Hologramları sadece gri olarak düşünmek yanlış olur. Sokak stilinize bu yıl renkli hologramlarıda dahil edin. Nihayetinde her sezon bizlerle birlikte olmayı başarıyorlar. Kıyafetlerdeki gri esintileri ve transparanları en çok yağmurluklarda sevsek de diğer parçalarda da görmeye alıştık diyebiliriz. 

 

Hologramların en çok yakıştığı bir diğer parçalar ise çantalar oluyor. Renk olarak çeşitlenen seçeneklerde transparan olanlarına da da büyük ilgi duyuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here