2017’nin Trend 5 Kemer Modeli

0
1755
Görüntülenme

Hayatımızdaki güven duygusunu tek başına elinde tutan sadık dostlarımız var. ‘Olmazsa olmazlarımız hiçbir zaman üzerimizde kalabalık etmeyecek kilit parçalardan bahsedeceğim’ desem herkes kemerlerden bahsettiğimi anlar sanırım. Geçmişten günümüze devam eden nihai vazgeçilmezlerimizden olan aksesuar hangisi diye sorsak, verebileceğimiz muhtemel cevap kemerler olur. Model olarak trendleri değişse de, asla yerine bir yenisinin gelmeyeceği essiz buluş. Hayatımıza olan faydaları saymakla bitmez elbette, lakin biz bu yazıda asıl konumuz olan 2017’yılının trend kemer modellerine göz atacağız. O zaman hep birlikte hızlı bir başlangıç yapalım.

TOKALI KEMERLER

Üzerimizde etnik ve vintage esintiler ile 90’ları andıran tamamlayıcı parçalar olan tokalı kemerler ile başlıyoruz. İster tek tokalı, ister çift tokalı! Renk olarak da tabii ki gold ya da gümüş renklere takılıyor gözlerimiz. En ve boy olarak bir hayli çeşitlenen ürün yelpazesinde bizim naçizane önerimiz, biraz büyük olan modelleri tercih etmenizden yana. Mom Jean’lerinize şıklık katın. Eğer biraz daha abartmak istiyorsanız tokalı modellerden olan kabartma modellerine bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

KADİFE KEMERLER

Kış mevsimlerinde ortaya çıkan hali hazırda kadife trendi varken, bunları kemerlere yansıtmak çok doğru bir karar oluyor. Kadife, yapısı itibariyle biraz şatafatlı ve parlak bir kumaş olduğundan kombinlerinizi hareketlendirmek için kemer seçimlerinizi kadifeden yana kullanabilirsiniz. Sade ve şık kombinlerinizi kadife kemerler ile taçlandırın.

YUVARLAK TOKALI KEMERLER

İşte bu detayları tanımayan kalmadı! Bu sene satışlarında patlama yaratan nihai ürün hangisi diye sorsalar, yuvarlak tokalı siyah kemerler derim. Bazı modelleri yassı olabiliyor. Yuvarlak tokalı kemerler her türden pantolon ve eteklere müthiş uyum sağlıyor. Bu sezon birde pantolonlara ilave olarak tasarlanan kemerler de mevcut. Genellikle havuç modellerde olan bu detay kombinlerinize modern bir hava kazandıracak.

Bizim tavsiyemiz ise: Kemerlerinizi hem daha kalın hem de daha büyük gümüş tokalı modellerden yana kullanmanızdan yana.

Gucci, tokalı kemerler konusunda gayet başarılı.

BEL KEMERLERİ

Günlük kullanıma adapte olmaya çalışan bir diğer kemer modeli, Bel kemerleri oluyor. Oldukça kalın tutulan bu modeller kadınları adeta cezbediyor. Hele de salaş bir stile sahipseniz bel kemerleri tam da size göre. Gömlek elbise üzerine takılan bel kemerleri her seferinde mükemmelliği elinde tutmayı başarıyor.

ZIMBALI KEMERLER

Biraz hareketli ve genç ruha sahipseniz işte o zaman aradığınız parça, zımbalı bir kemer ile stilinizi ateşleyin. Benliğinizi dışınıza yansıtarak özgür ruhunuzu elinizde tutun ve zımbaları hayatınıza kazandırın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here