2017 Trendleri Beş Farklı Pantolon Modeli

0
2307
Görüntülenme

Cıvıl cıvıl yaz günlerini şenlendiren yeni nesil pantolonlar. Aslında pantolon literatürüne baktığımızda dar paça ve bol paça pantolon mücadelesinin kazanan tarafı bol paçalar oluyor. Dar paçaları kısa süreliğine rafa kaldırma vakti geldi. Hem yazın sıcağında birde bizi dar pantolonların bunaltmasını  istemeyiz. Birçok 90’ların pantolon modelini şuan da trend olarak görmek mümkün. Yaz sıcağında efil efil beş tane pantolon modelini şimdi inceleyeceğiz.

Şuanda birçoğu indirimde olan bu pantolonların hem fiyat karşılaştırması hem de kombin tüyolarını bulabileceğiniz bu yazı umarım  sizler için faydalı olur ve keyifle okursunuz.

 

1-Dökümlü Bol Pantolonlar

Yazın en konforlu pantolonları, serinleten efil efil yapısıyla kendinizi şımartın. Genellikle floral desenler, çizgili, esnek kumaşlı, elastik feminen yansımalar.

Şuanda indirimde olan birçok modeli derledim. Fotoğrafların üzerine tıklayarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

MANGO
MANGO
H&M

 

BERSHKA

 

MANGO
STRADİVARİUS
KOTON
STRADİVARİUS
TWİST
TWİST

 

2-Havuç-Bağlamalı Cigarette Pantolonlar

Geçen senenin parlayanları bu sene de parlamaya devam ediyor. Her tarza, her kombine kolaylıkla uyum sağlayan havuç pantolonları keşfetmeye hazır mısınız?

MANGO
H&M
KOTON
TWİST
MANGO
H&M
KOTON

3- Boyfriend- Mom Jeans

Kuşkusuz sezonun hit parçaları diyeceğimiz mom jeanler bu sene genişletilmiş ürün seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bir çok renk seçeneği, işlemeli, taşlı, püsküllü üretilmeye başlandı.

ZARA
URBAN-OUTFİTTERS
KOTON
MANGO
MANGO
ZARA

 

ZARA
MANGO

4- Çizgili Pantolonlar

Spor tarzı seven ve benimseyenler için oldukça iyi sonuçlara sebep olan çizgili pantolonların birçok modeli çıktı hem de şuan indirimde.

H&M
URBAN-OUTFİTTERS
OXXO
URBAN-OUTFITTERS

5-Kısa-Kot-Etek Kesim Pantolon Modelleri

Bol paça pantolon olduklarında kombinlere ayrı atmosfer katarlar. Çok sevilen kot modelleri ise bu sene trend.

ZARA
ZARA

 

H&M
STRADİVARİUS
PULL AND BEAR

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here